DOMİNO’S PİZZA’DAN BÜTÜN AİLEYİ DOYURACAK KAMPANYA

Domino’s Pizza aile boyu bir kampanya ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Şimdi bütün aileyi doyuracak büyük boy pizzalar sadece 13,90 TL’den sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca Domino’s Pizza klasiği, 12 malzemeli çok doyurucu Bol Malzemos’ta da 9,90 kampanyası devam ediyor.

Domino’s Pizza şimdi bütün aileyi lezzete boğuyor! Gel-Al’da geçerli olan yepyeni kampanyasıyla, büyük boy Cazip Pizzalar sadece 13,90’a aile sofralarına konuk oluyor. Kampanya Domino’s’un en sevilen pizzalarından Sosyal, Vegi, Fit&Fresh, Favori Üçlü, Sucuksever ve Bol 5’li Pizza çeşitlerinde geçerli…

Domino’s Pizza’nın efsane pizzası Bol Malzemos da Gel-Al’da 9,90 TL’den pizzaseverlerle buluşmaya devam ediyor. Bol Malzemos’un içindeki tam 12 malzemeyle çok doyurucu. Pepperoni, jambon, sosis, domates, sucuk, mantar, yeşilbiber, siyah zeytin, mısır, kekik ve susamla Bol Malzemos’ta bir araya geliyor.

dominos.com.tr veya mobil uygulamadan siparişini verenler, en yakın Domino’s Pizza’ya giderek Aile Boyu pizzasına süper hızlı şekilde kavuşuyor. İsterse de dilediği Domino’s restoranından pizzasını alıyor; hemen orada, evde veya ailecek canı nerede isterse orada yiyor.