DOĞANIN CANLILIĞI THE BODY SHOP KOKULARINA YANSIYOR

Güzellik kaynağı olarak dünyanın kendisinden ilham alan The Body Shop’ın ikonik parfümü White Musk sevenlere müjde! Baharın ferahlığıyla birleşen yeni parfümü White Musk L’eau’ya bayılacaksınız. Armut, bergamot, yasemin ve müge çiçeği notalarından oluşan ve %100 vegan olan White Musk L’eau, vazgeçilmeziniz olacak

Doğayı korumayı ve doğaya saygıyı ilke edinen The Body Shop, doğanın canlanıp yeşillendiği bugünlerde, genç ve feminen olan yeni kokusu White Musk L’eau ile baharın canlılığını hissettiriyor. %100 vegan olan White Musk L’eau, hayvansal olmayan sentetik misk içeriyor. Karşı konulmaz bir ferahlık veren koku, doğayı ve doğallığı sevenlerin tercihi olacak.

The Body Shop’ın imzası haline gelen White Musk sevenler için yeni kokusu White Musk L’eau, doğal içeriğiyle bağımlılık yaratacak. Yasemin ve müge çiçeğinin, armut ve bergamotla birleşiminden oluşan mükemmel karışımı ile farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Hayvan dostu güzellik

Dünyada kozmetik ürünlerin yaratım aşamasında maalesef pek çok hayvana zarar veriliyor. The Body Shop markasını kurduğu günden beri buna karşı mücadele eden Anita Roddick, hayvanlara ve doğaya zarar vermeden üretim yapılabileceğini de sektöre kanıtladı. The Body Shop markası diğer ürünlerinde olduğu gibi koku yaratım sürecinde de yepyeni bir vizyon getirdi. Misk üretimi, geyiklere zarar verilerek elde edilirken, The Body Shop cruelty-free (hayvan dostu) ilkesiyle, etik ve vegan misk üretmeye başladı. Klasikleşmiş kokusu White Musk’ın üretimi de bu ilkeyle ilk olarak 1981’de gerçekleşti.

The Body Shop, White Musk ve White Musk L’eau kokusunda sadece hayvan dostu misk kullanmakla kalmayıp, yerel ticaret ile elde edilmiş organik alkol de kullanıyor. Brezilya’da şeker kamışından üretilen organik alkol ile 470 kadına da iş olanağı sağlanıyor.

Doğaya ve hayvanlara önem veren The Body Shop’ın yeni kokusu White Musk L’eau’nun vücut losyonu ve duş jeli ile teninizdeki kokuyu daha kalıcı hale getirebilirsiniz. 100 ml, 60ml ve 30 ml EDT şeklinde satışa sunulan parfümün, 25 ml duş jeli ve 250 ml vücut losyonu, tüm The Body Shop mağazalarından ve www.bodyshop.com.tr adresinden satın alınabilir.