Bodrum Alışveriş

Dia

Dia adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Umurça, Dr. Mümtaz Ataman Cd. No: 38, Bodrum – Muğla

Telefon : Belirtilmemiş.

Dia Yol Tarifi

Dia

Dia Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Umurça, Dr. Mümtaz Ataman Cd. No: 38, Bodrum – Muğla olan Dia, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dia ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dia yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dia hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dia ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dia ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dia için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dia bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dia sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

7 thoughts on “Dia

  • Bulent Ece Toprak

    Yardımcı ve güler yüzlü elemanları var. Çeşit az da olsa iyi.

  • Muammer Şaşmaz

    Aradığınız ürünü bulmak mümkün çeşit bol

  • Tanju Simer

    Çevredeki marketlerle karşılaştırıldığında değişik eder oranları; (düşük ya da yüksek) var. Yeterli sayılabilecek çeşit sunuluyor.Gazete, dergi bulunuyor.(eylül den beri dergi yok.)

Yorumlar kapatıldı.