Decathlon GEONAUTE aksiyon kameralarıyla artık maceralarınız unutulmaz!

Hareket halindeyken fotoğraf ve film çekebilmeniz için tasarlanan Decathlon GEONAUTE aksiyon kameralarıyla artık maceralarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz!

Spor yaparken aksiyon filmlerini aratmayacak şekilde kamera kaydı yapmak ya da fotoğraf çekmek isteyen tüm amatör veya profesyonel sporcuların kullanabileceği G-EYE 500 ve G-EYE 300 spor maceranızı filme çekerken size hareket özgürlüğü sağlıyor.

İster rafting yaparken, ister paraşütle atlarken, ister kayarken, ister dalarken, ister bisiklete biner veya paten kayarken, pek çok spor dalında hareket halinde fotoğraf çekebilir ve kamera kaydı yapabilirsiniz! Kamerayı kaskınıza ya da bisikletinize rahatlıkla takabilirsiniz.

Sadece Decathlon mağazalarından bulunan Geonaute G-EYE 500, saniyede 60 resim karesi çekebilen FULL HD bir spor kamerası arayanlar için tasarlandı. Sabitleme aksesuarı ve su geçirmez kılıfı ile birlikte satılan, wifi desteği olan ve slow motion videolar çekebilmenizi sağlayan G-EYE 500, 2,5 saate kadar pil ömrü sunuyor.1080p FULL HD videolar çekebilen ve 8 MP fotoğraf kalitesine sahip bu kameranın akıllı telefonunuzla uzaktan kontrol etmeniz veya komut vermeniz için WIFI özelliği de bulunuyor. G-EYE 500 aksiyon kamerasının fiyatı 599,95TL.

5 MP fotoğraf kalitesiyle saniyede 30 resim karesine kadar çekim yapan Geonaute G-EYE 300 modeli ile de 1080p FULL HD videolar çekebilir, WIFI özelliği sayesinde kamerayı uzaktan kontrol edebilirsiniz. G-EYE 300 aksiyon kamerasının fiyatı 399,95TL.

Geonaute aksiyon kameralarını Decathlon mağazaları ve decathlon.com.tr’de bulabilirsiniz