D-MARİN VE N11.COM İŞ BİRLİĞİYLE, SU SPORLARINA DAİR ARANILAN HER ŞEY N11.COM’DA

D-Marin ve n11.com iş birliğiyle,

Su sporlarına dair aranılan her şey n11.com’da

Doğuş Grubu şirketlerinden D-Marin ve n11.com, su sporları sevenler için bir araya geldi. Su sporlarına dair aranılan her şeyi bir arada sunan D-Marin ve n11.com sayfası mavi sularda adrenalin peşinde olanları bekliyor.

Bünyesinde Türkiye’nin sevilen tatil rotalarında yer alan marinalarıyla Turgutreis, Didim ve Göcek’te deniz ve tekne tutkunlarını bir araya getiren Doğuş Grubu şirketi D-Marin ile ailenin e-ticaret sektöründeki lider üyesi n11.com, su sporları sevenler için bir araya geldi. D-Marin ve n11.com iş birliğiyle su sporlarına dair aranılan her şey n11.com ‘Mavi Sularda Adrenalin’ sayfasında bir araya geldi.

Hız düşkünleri için dizginlenemeyen gücü hissettirecek jetskiler, sualtının büyüleyici dünyasına davet eden Seaboblar, dalgaların üstünde özgürlüğün tadını çıkartan rengarenk sörf tahtaları, masmavi dünyanın derinliklerinde gizemli ve sonsuz bir yolculuk için dalış ekipmanları, hafif ve güçlü jet motoruyla Lampuga, denizin altında nefes kesici burgular için Subwing, popüler sporlardan Stand Up Paddle(SUP) ve daha birçok su sporları ekipmanı n11.com sayfasında meraklılarını bekliyor.