Bodrum Bayan Kuaför

Cendy Kuaför

Cendy Kuaför adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yokuşbaşı, Üçkuyular Cd., Bodrum – Muğla

Telefon : 0532 254 55 70

Cendy Kuaför Yol Tarifi

CENDY KUAFÖR

Cendy Kuaför Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yokuşbaşı, Üçkuyular Cd., Bodrum – Muğla olan Cendy Kuaför, işletmesine 0532 254 55 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cendy Kuaför ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cendy Kuaför yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cendy Kuaför hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cendy Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cendy Kuaför ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cendy Kuaför için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cendy Kuaför bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cendy Kuaför sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

20 thoughts on “Cendy Kuaför

 • Gulay Malakci

  Şöyle bir yorumlara baktım da ben bu işletmeyi 20 yıldır İstanbul şubesinden beri tanıyorum şuana kadar hem işlem konusunda hem de iletişim konusunda hiç bir hatalarını görmedim güvenerek gidebilirsiniz yıllardır arkadaş çevrem dahil olmak üzere gayet memnun bir şekilde ayrılıyoruz. Teşekkürler

 • Serap Özyılmaz

  Çok şaşkınım bazı şahıslar yorum yazmış ama sanırım kendi şahsıyla karıştırmış ????kaç senelerdir gelip gidiyorum her zaman güler yüz işini gerçekten severek yapan temizlik benim için önemlidir temiz ve titiz bir şekilde çalışan kişiler her şekilde her gelişimde saatlerce beklemeden işimi bitirip çıkıyorum memnun bir şekilde tek kelimeyle söylemek gerekirse mükemmel teşekkürler Nurten hanımcım????

 • Saliha Coban

  Üslup çok ters kimin yanında ne kadar bulunduğu kimseyi ilgilendirmez. Herkesin içinde ben vereyimde telefonunuzun arkasında blunsun denmez üslup 0

 • Nurhayat Kamm

  İşinin ehli bir kuaför.

 • Betül Ongun

  Bodrumda işlerini iyi yapan ve makul fiyatları olan bir kuaför kesinlikle öneririm. İzmir e taşınmama rağmen bodruma her geldiğimde muhakkak saçımı kestirmeye gidiyorum.

Yorumlar kapatıldı.