Tatil-KonaklamaTurizm

CARESSE BODRUM, BAYRAM BOYUNCA MİSAFİRLERİNE UNUTULMAZ DENEYİMLER SUNUYOR

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Kurban Bayramında dopdolu programı ile misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

İkonik gastronomi durağı Barbarossa Restoran hem yemek yerken hem de yemek sonrasına özel olarak hazırladığı eğlence programı ile misafirlerinin tatillerine keyif katıyor. Türkiye’de Rum taverna müziğine farklı bir bakış açısı getiren Gallis, 24 ve 30 Haziran tarihlerinde Barbarossa ’da sahne alırken sezon boyunca belirli akşamlarda da misafirlere unutulmaz müzikleriyle eşlik edecek.

Yazın enerjisini ve bayram tatilinin keyfini Buddha- Bar Beach atmosferinde yaşamak isteyen misafirleri Ata Marin grubu tüm enerjisiyle karşılıyor. 28 Haziran’da sahne alacak Ata Marin grubu, gerçekleştirecekleri canlı performans ile büyüleyici bir geceye imza atmaya hazırlanıyor.  Lounge ve house türlerinin yerel müziklerle avangart bir şekilde derlenmesiyle yaratılan Buddha-Bar soundtracks’leri resident dj’ler tarafından Haziran boyunca misafirlere olağanüstü deneyim yaşatmaya devam edecek. 

Marine-friendly olarak nitelendirilen Caresse Bodrum’da, deniz ve tekne tutkunları için tüm detaylar eksiksiz sunuluyor. Caresse Bodrum’un eşsiz sahilinde, tekne tutkunlarının yatlarını bağlama imkanı tüm konforuyla misafirlere hizmet veriyor.

Kültür-sanat turizmine de damga vurmaya hazırlanan Caresse Bodrum, 29 Haziran itibariyle Caresse Art adını verdiği vizyoner projesiyle sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Caresse Art projesi ile beraber misafirler; 180 sanatçının, toplamda 500 ve üzeri eserinin sergileneceği art fair’da tatillerine sanatı entegre edebilme şansı yakalayarak özel bir deneyimin parçası olacaklar.