CAKES&BAKES’DEN FORMUNU DÜŞÜNENLERE ÖZEL LEZZETLER

 

Cakes&Bakes, formunu ve sağlığını korurken lezzetten vazgeçmek istemeyenlere birbirinden leziz beş farklı ürün sunuyor.

Yaz sıcağının fazlası ile etkili olduğu şu günlerde kimi formunu korumak, kimi sağlıklı beslenmek, kimi de fazla kilolarından kurtulmak adına yediklerine çok daha fazla dikkat ediyor. Konu tatlı krizi olduğunda dayanamayıp, yediklerini kontrol altında tutma kararlılığını gösteremeyenlere ise Cakes&Bakes’in müthiş bir haberi var! Keyifli molaların adresi Cakes&Bakes, kepekli havuçlu, unsuz çikolatalı ve kinoalı çikolatalıdan oluşan üç farklı kek seçeneğinin yanısıra vişneli glütensiz muffin ve light cheesecake lezzetleri ile sağlığını ve formunu önemseyenleri yalnız bırakmıyor.

Diyet bitter çikolata, hurma suyu, kakao ve kinoanın eşsiz buluşmasını yansıtan çikolatalı kinoalı kek, yalnızca 166 kcal’lık enerji değeri ile yüzleri güldürüyor. Nefis tadıyla normal kekleri aratmayan unsuz çikolatalı kek, lezzetini bitter çikolatanın baş döndürücü tadından alıyor. Enerji değeri ise 396 kcal. Buğday ve kepek unu, havuç, tarçın ve zencefil kullanılarak hazırlanan kepekli havuçlu kek ise aşina olunan havuçlu-tarçınlı lezzetine bambaşka bir yorum kazandırıyor ve 342 kcal’lik enerjiye sahip.

Kabarık formunda vişne ve çikolatanın uyumunu yansıtırken, içeriği ile de glüten hassasiyeti bulunanları sevindiren vişneli glütensiz muffin ve stevia bitkisinden elden edilen sağlıklı şeker ile tatlandırılan light cheesecake de sağlığını korumak isteyenlerin yardımına koşuyor.

Birbirinden leziz fit ürünler, Cakes&Bakes’in Atatürk Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi, Orhangazi, Osmangazi, Adnan Menderes ve Turgut Özal Hızlı Feribotları, Bostancı Deniz Otobüsü İskelesi ve UNIQ İstanbul’daki noktalarında satışa sunuluyor.