C&A’DA YAŞANAN BÜYÜLÜ DEĞİŞİM SİZİ DE SARACAK !

2016 İlkbahar – Yaz sezonu için yepyeni bir moda anlayışıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan C&A yeni koleksiyonunu, Yolculuk, Okyanus ve Seyahat serisi ile görücüye çıkartıyor.

 

C&A’in 2016 İlkbahar – Yaz sezonuna desenler ve ince siluetler damgasını vuracak. Doğadan ilham alan C&A; metalik yansımalarla vurgulanan toprak tonlarının estetiği, baharat renkleri ve okyanus mavileri bu sezonun ferah renk paletini oluştururken, ince palazzo pantolonlar, uzun etekler, vücut hatlarını ortaya çıkaran elbiseler ve hafif trençkotlar ile büyülü değişimin ilk sinyallerini veriyor.

Koleksiyonun renk paletinde baharat tonları, yeni maviler ve metalik renkler dikkat çekiyor. Yeni sezon etkinliğinde kadın ve erkek koleksiyonlarının yanı sıra C&A’nın genç çizgisi Clockhouse, plaj koleksiyonu ve iç çamaşır koleksiyonları aynı şekilde değişimin parçaları olarak yeni sahiplerini bekliyor.

Yolculuk, Okyanus ve Seyahat serisi

Yazın habercisi olan ilkbaharla birlikte hepimizi seyahat planları sarar. C&A’nın ‘Yolculuk’, ‘Okyanus’ ve ‘Seyahat’ adını verdiği temalarında herkesi tatil sıcaklığı saracak. “Yolculuk” teması uzun ve ince formlar, fonksiyonel ve akışkan bir silueti yaratırken; “Okyanus” serisiyle vücudu saran elbiseler, şort takımlar ve incecik tulumlar yaz için ultra feminen bir görüntü sağlıyor.

2016 İlkbahar/Yaz sezonunun olmazsa olmazı farklı desenleri birbiriyle yakıştırmak. Etnik ve mozaik desenlerden siyah-beyaz jakarlı tasarımlara kadar, “Seyahat” teması sezonun doku trendlerini anlatıyor. Bol kesim tunikler ve harem pantolonlar, koleksiyonun olmazsa olmazları. El yapımı takılar ve püsküllü, işlemeli eşarplarla zenginleştirilen tema, bohem tarzın yeni ve modern bir yorumu.

Denimi Seviyoruz

İster sezonun en trend modelini isterseniz 200 denim fitinden bir tanesini arıyor olun, C&A’da hepsi var. Hafif dokulu palazzolardan sezonun öne çıkan modeli geniş paçalı olanlara, düz kesimlerden skinny modellere kadar İlkbahar/Yaz sezonunda her beden yapısına uygun bir stil var.

C&A’da Bikini Zamanı

2016 İlkbahar/Yaz sezonunda bikinileri karıştırıp yakıştırıyoruz. Renkleri ve desenleri kombinlemek olmazsa olmaz. Gümüş rengi ve yeşili tropik ve etnik desenlerle bir arada kullanıp kendi stilinizi yansıtırken; işlemeli pareolarla sınırsız stil yaratabilirsiniz. Hollywood yıldızlarından ilham alan mayo koleksiyonu ise sezonun baş tacı olarak gösterilmektedir.