GeziTurizm

BU HAZİRAN’DA NİKKİ BEACH RESTAURANT & BEACH CLUB BODRUM’DA EĞLENCENİN DORUĞUNA ÇIKIN

Dünyanın en ünlü ve dinamik beach club konseptini “hayatın kutlaması” mottosuyla sunan Nikki Beach, geniş ve konforlu güneş yatakları, detaylarda farklılaşan servisi, eşsiz tatlardan oluşan menüsü, lüks partileri ile Bodrum’daki misafirlerini şımartmaya devam ediyor.

Müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat elementlerini bir araya getiren Nikki Beach, gelenekselleşmiş etkinlikleri ile eğlenceyi bu yaz da dorukta tutmayı planlıyor. Haziran ayının ilk iki etkinliğinde ise başarılı DJ’ler ile yaza hızlı bir giriş yapıyor.

Abdullah İnal, Nikki Beach Bodrum’a geliyor

Tarih: 05 Haziran 2019

Abdullah İnal’ın müziğinin ritmine kapılıp gideceğiniz bir etkinlik sizi bekliyor. Abdullah İnal’ın yanı sıra DJ Mert Yenidünya da sahne alacağı etkinlik, özgün eğlence arayışındakiler için harika bir seçenek.

Rezervasyon için Nikki Beach Bodrum ile iletişime geçebilirsiniz.

Müzik hayattır!

Tarih: 08 Haziran 2019                                                                          

Saat: 13:00-22:00

Nikki Beach Bodrum’da Summer 101 ile canlı ritimlerin içerisinde kaybolacaksınız! Sırasıyla Doğu Dylan, CS Square (Carolina Almozlino & Canan Soylu), Emre & Güneş, Zeynep Hatipoğlu, Kraak & Smaak, Robosonic (Defected Records), Mert Yenidünya, Doğuş Çabakçor, Deeprise ve son olarak Roger Sanchez’in sahne alacağı Summer 101’de Nikki Beach Bodrum eğlenceyi doruğa taşıyor.

Biletler Biletix üzerinden satışa sunulacaktır.