BU BAYRAM SEVDİKLERİNİZE ÇİKOLATANIZI KAHVE DÜNYASI GÖTÜRÜYOR

Kalpler Bir Olunca Hayat Bayram Olur

Hatırlanmanın çok daha değerli olacağı bu bayramda, sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkes, Kahve Dünyası’nın online mağazasında buluşuyor. Gaziantep’in meşhur boz fıstıklarını Kahve Dünyası’nın nefis sütlü ve bitter çikolatasıyla bir araya getiren el yapımı Roche’tan, enfes dolgusuyla lezzeti katlanan Lavi’ye, çikolata kaplı lokumdan, her zevke uygun spesiyal çikolatalara kadar birçok seçeneğe www.kahvedunyasi.com’dan kolayca erişilebiliyor. Kalpler bir olunca hayat bayram olur diyen Kahve Dünyası, sevdiklerine bayram hediyesi vermek isteyen ancak onları ziyaret edemeyecek herkes için siparişleri Türkiye’nin dört bir yanındaki adreslere teslim ediyor.

Bu Ramazan Bayramı, önceki bayramlardan biraz daha farklı geçecek. Belki büyüklerimizin ziyaretine gidemeyeceğiz, onların ellerinden öpüp sarılamayacağız ama kalplerimiz yine hep bir atacak. İşte tam da bu yüzden Kahve Dünyası, bu bayramda “Kalpler bir olunca hayat bayram olur” diyor ve online mağazasından sevdikleriniz için sipariş edeceğiniz çikolata ve lokumları “Kalpler Bir-İyi Bayramlar” kutularıyla sizin için istediğiniz adrese teslim ediyor. Aynı zamanda hijyenin her zamankinden daha fazla önem kazandığı bugünlerde Kahve Dünyası, online mağazası üzerinden verilen tüm siparişleri hijyen standartlarına uygun şekilde paketleyerek güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Kalpler bir olunca hayat bayram olur diyenler için…

Kahve Dünyası online mağazasında her zevke ve bütçeye uygun bir ürün bulmak çok kolay. Gaziantep’in boz fıstığı ve yüzde 100 gerçek çikolatayla üretilen el yapımı Roche’tan enfes dolgusuyla lezzeti katlanan Lavi’ye, çikolata kaplı lokumdan, her zevke uygun spesiyal çikolatalara kadar birçok seçenek Kahve Dünyası online mağazasında sizi bekliyor. Bu lezzetlerin yanında klasik severlerin vazgeçemediği Madlen, kakao ile kaplanmış çikolata dolgusuyla Trüf, geleneksel lezzetimiz Türk kahvesi ve yöresel filtre kahveler de www.kahvedunyasi.com’dan sipariş verilebiliyor.  “Kalpler bir olunca hayat bayram olur” diyen Kahve Dünyası, seçim yapmakta zorlananlar için ise online mağazasında “Bayram Özel” adı altında Türk kahvesi, filtre kahve, Lavi, Roche, çikolata kaplı lokum veya Madlen çikolata gibi birçok lezzeti bir araya topladı.

Bir bayram geleneği: Türk Kahvesi

Kahve Dünyası online mağazasından alışveriş yapanları bayrama yakışan bir sürpriz de bekliyor.

100 TL ve 250 TL üzeri siparişlere Türk kahvesi hediye eden Kahve Dünyası, Türk kahvesi ikram ritüelini bu bayramda da sürdürmeye devam ediyor.