Magazin

BOYNER NOW DENEYİMİNİ BODRUM’DA YAŞADILAR

Boyner, yazın en sıcak günlerini keyifli hale getirecek bir davette moda ve sosyal medya dünyasının stil sahibi isimlerini bir araya getirdi. Yazar ve sağlıklı yaşam koçu Ece Vahapoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen keyifli etkinlikte misafirler fiziksel mağazacılık ile online alışverişi bir arada sunan Boyner Now ile benzersiz bir deneyim yaşadı.

Online alışveriş deneyimini bir üst noktaya taşıyan ve tüm Türkiye’de 40 farklı noktada müşterileriyle buluşan Boyner Now’ın Bodrum’da düzenlenen etkinliğine sosyal medyanın takip edilen isimleri katıldı. Ece Vahapoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen Boyner Now etkinliğinde, Yeliz Yeşilmen’in yanı sıra sosyal medyanın yakından takip edilen isimlerinden Başak Dizdar, Şebnem Akbulut, Hande Arıcan, Sedef Gürler, Nihan Kayalıoğlu, Almula Merter Churm ve Derya Özel gibi isimler bu deneyimi yaşamak üzere bir araya geldi.

90 dakikada siparişler teslim edildi!

Güneşli ve sıcak havanın tadını çıkaran misafirler, Ece Vahapoğlu eşliğinde Boyner Now’dan istedikleri parçaları iki farklı bedende, sevdikleri renk ve desende sipariş verdiler.  Beach Day konseptiyle düzenlenen davette Boyner Now ile sipariş verilen parçalar, 90 dakika içinde misafirlerin bulunduğu lokasyona ulaştırıldı. Boyner Now ile hızlı bir şekilde istedikleri parçaları deneyen davetliler uygulamaya yoğun ilgi gösterdi.