BORUSAN OTO, BODRUM’DA BMW SATIŞLARINA BAŞLADI!

Borusan Oto’dan Bodrum’a Yeni Tesis Yatırımı!

BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla sürdüren Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Borusan Oto, aldığı yatırımlar ve yükselen turizm grafiğiyle Türkiye’nin turizm cenneti olarak kabul edilen Bodrum’daki yeni tesisini hizmete açtı. 2011 yılından bu yana BMW-MINI servis hizmeti veren Borusan Oto Bodrum, 3240 metrekare kapalı alana sahip yeni tesisinde, BMW otomobil satışı ile birlikte BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil satışı da yapacak.

Yeni tesisle ilgili bilgiler veren Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, “Borusan Oto olarak bugüne kadar Bodrum’da sadece otomobil tanıtım ve mekanik servis hizmeti veriyorduk. Genişletilmiş alana sahip, yeni modern tesisimizde artık BMW otomobil satış, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil satış, BMW – MINI mekanik, kaporta ve boya servis hizmeti de veriyoruz” dedi.

2017 yılını yatırım yılı olarak belirleyen ve bu doğrultuda Türkiye’de ve KKTC’deki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Borusan Oto, aldığı yatırımlar ve yükselen turizm grafiğiyle Türkiye’nin turizm cenneti olarak kabul edilen Bodrum’da yeni bir tesis yatırımı yaptı. 2011 yılından bu yana BMW-MINI servis hizmeti veren Borusan Oto Bodrum, 3240 metrekare kapalı alana sahip yeni tesisinde, BMW otomobil satışı ile birlikte 24 ay garantili BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil satışı da yapacak. Temmuz ayından itibaren Konacık’ta hizmet vermeye başlayan Borusan Oto Bodrum, BMW otomobil satışının yanı sıra mekanik ve kaporta boya servis hizmeti de verecek. Tesiste aynı zamanda, MINI marka otomobillerin de bakım ve onarımı gerçekleştirilecek.

Bodrum’um artan yerleşik nüfusuna dikkat çeken Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, devreye aldıkları yeni tesisin Muğla, Marmaris ve Fethiye gibi yakın bölgelere de hizmet sunacağını belirterek, “Borusan Oto olarak bugüne kadar Bodrum’da sadece otomobil tanıtım ve mekanik servis hizmeti veriyorduk. Genişletilmiş alana sahip, yeni modern tesisimizde artık BMW otomobil satışı, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil satışı, BMW- MINI mekanik servis ve kaporta boya hizmeti veriyoruz. Bodrum şubemizin yeni ve kullanılmış otomobil satışlarımıza ciddi katkı yapmasını bekliyoruz” dedi.

Borusan Oto yatırımlarda hız kesmiyor

Borusan Oto Bodrum’un yeni tesisi kapsamında düzenlenen açılışta konuşan Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, 5 yıllık stratejik planları doğrultusunda 2017 yılındaki tesis yatırımlarını arka arkaya tamamlayarak hızla hizmete açtıklarını belirtti. “Geçtiğimiz yıl İstanbul Avcılar ve Adana-Mersin Jaguar Land Rover ARCH Concept showroomları ile Trakya bölgesindeki ilk noktamız olan Çorlu şubemizi açtıktan sonra, bu yıl da Kıbrıs Jaguar Land Rover ARCH Concept showroom ve Borusan Oto Bodrum tesisimizin açılışını yaptık” diyen Uğur Sakarya, 2017 yılı sonuna kadar bu yatırımlara ek olarak Ankara Esenboğa ve İstanbul Seyrantepe Jaguar Land Rover ARCH Concept showroom ve servisleri ile BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve servis hizmetlerinin verileceği Borusan Oto Samandıra tesisini tamamlayacaklarını dile getirdi.