BODRUMSPOR, TİRE’DEN 3 PUANLA DÖNÜYOR

Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden lider Bodrum Belediyesi Bodrumspor, deplasmanda oynadığı Tire 1922 Spor karşılaşmasını 3-0 kazanarak şampiyonluğa emin adımlarla ilerliyor. 

  1. B. Bodrumspor’u şampiyonluk yolunda yalnız bırakmayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da Tire 4 Eylül Stadı’nda idi. Başkan Kocadon’a meclis üyeleri Mehmet Durmaz, Cafer Doğan, Hüseyin Özten, Niyazi Atare ve Özden Baysal ile B. B. Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya ve kulüp yöneticiler eşlik ederken tribünde de Bodrum’dan gelen yaklaşık 300 kişilik taraftar yer aldı.

Maçı, Tire Belediye Başkanı Tayfun Çiçek ve Tire 1922 Spor Kulübü Başkanı Mutlu Sarayköylü ile birlikte izleyen Başkan Mehmet Kocadon karşılaşma öncesinde B. B. Bodrumspor taraftarlarının yer aldığı tribüne giderek onları selamladı.

Tire deplasmanından aldığı üç puanla son 5 haftaya en yakın takipçisi Erbaaspor’un 7 puan önünde giren B. B. Bodrumspor, 2 Nisan 2017 Pazar günü saat 15.00’de Bodrum Şehir Stadı’nda Halide Edip Adıvarspor ile karşılaşacak.