EmlakYaşam

BODRUM’DA TURİZM SEZONUNU 6 AYA UZATAN BODRUM LOFT, 2022 YAZINA NOBU RESTAURANT SÜRPRİZİYLE 29 NİSAN’DA MERHABA DİYECEK

Akfen Grubu’nun bir yatırımı olarak hayata geçirilen ve kısa sürede Bodrum’un vazgeçilmezleri arasına giren Bodrum Loft, 29 Nisan Cuma günü 2022 yaz sezonu için kapılarını açıyor. Uzun ve kısa dönemli tatil seçeneklerinin tamamı henüz geçen yıldan satılan Bodrum Loft’da turizm sezonu yine Mayıs – Kasım ayları arasında olmak üzere 6 aya yayılıyor.

Her yıl yeniliklerle tatilcilerinin karşısına çıkan Bodrum Loft’da bu yazın sürprizi dünyaca ünlü Nobu Restaurant oldu. Japon-Peru mutfağı ile öne çıkan Nobu’nun yanı sıra Paper Moon Bodrum Loft ve Vakko L‘Atelier Patisserie markalarıyla Bodrum Loft, tatilcilerin yanı sıra lezzet tutkunlarının da adresi olacak.

Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’da Göltürkbükü ile Torba arasındaki Cennet Koyu’na komşu Demirbükü Koyu’nda yer alan, doğaya saygılı modern mimarisi, eşsiz ambiyansı ve marka restoranlarıyla kısa zamanda Bodrum’un vazgeçilmezleri arasına giren Bodrum Loft, 2022 yılı yaz sezonunu 29 Nisan Cuma günü açıyor.

Akfen Grubu yatırımı olarak, sonsuz mavilik ve zeytin ağaçlarının eşlik ettiği modern mimarisiyle adından sıkça söz ettiren Bodrum Loft, yeni sezonda misafirlerini yeni sürprizlerle ağırlayacak.

BODRUM’DA TURİZM

SEZONUNU 6 AYA UZATTI

Mayıs’tan Kasım ayına, kısa ve uzun dönemli kiralama seçenekleri ile Bodrum’da turizmi 6 aya yayan Bodrum Loft’da 4 farklı tipteki 36 villanın tamamının kiralanması geçen yılın Eylül ayından tamamlanmıştı.

Sezona kapalı gişe giren Bodrum Loft’un kendine has rezervasyon sistemi ile bu villaları kiralayanlar, konaklamadıkları zaman aralığında villalarını Bodrum Loft üzerinden başka misafirlere kiralayabiliyorlar.

2022 YILININ SÜRPRİZİ

NOBU RESTAURANT OLDU

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) portföyünde bulunan Bodrum Loft bu yaz da restoranları ile adından söz ettirecek.

Tatilcilere eşsiz doğasının yanında yerel lezzetleri ve dünya mutfaklarını deneyimleme imkânı veren restoranları ile geniş bir yemek kültürünü bir araya getirmeye devam eden Bodrum Loft’un bu yılki sürprizi dünyaca ünlü restoran zinciri Nobu Restaurant oldu.

Ünlü oyuncu Robert De Niro ve Şef Nobu Matsuhisa’nın ortağı olduğu Nobu Restaurant, İstanbul’un ardından 1 Haziran’da Bodrum Loft’ta kapılarını açacak.

Geçen yıl Bodrum Loft’da yazlık şubesini açan Paper Moon Bodrum Loft’un yanı sıra konukların tatillerine tat katan Vakko L‘Atelier Patisserie de Bodrum Loft da müdavimlerini ağırlamaya devam edecek.