BODRUM TANITMA VAKFI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen BOYTAV Olağan Genel Kurulu’nun ardından yönetim kurulu üyeleri üç maddelik gündem ile açılan yönetim kurulu toplantısında bir araya geldi.

Bodrum Marina Vista Otel’de gerçekleşen Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) Yönetim Kurulu Toplantısına Bodrum Belediye Başkanı ve BOYTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ile diğer yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda ilk gündem maddesi olarak “Yönetim Kurulu Arasında Yeniden Görev Taksimatı Yapılması” konusu ele alındı. Bir önceki yönetimden saymanlık görev değişikliği yapılarak göreve yeni sayman olarak Recai Çakır getirildi.

Saymanlık görevinin değişmesiyle oluşan BOYTAV Yönetim Kurulu’nda yer alan isimler; Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları BODTO (Bodrum Ticaret Odası) Başkanı Mahmut Kocadon, BODER (Bodrum Otelciler Derneği) Başkanı Halil Özyurt, Sayman Recai Çakır ve Genel Sekreter Cemil Bayraktar. Yönetim Kurulu Üyeleri ise Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Mustafa Demiröz, Ahmet Salih Biçer, Ali Haydar Gökçe ve Emir Bağ.

BOYTAV Yönetim Kurulu Toplantısı’nın diğer iki gündem maddesinde ise turizmde yaşanan değişim ve gelişmeler değerlendirildi. Bodrum’da sezon hazırlıkları ile ilgili son durum değerlendirilmesi de yapılarak üyeler arasında fikir alışverişinde bulunuldu.