Bodrum Otelleri

Bodrum Marma Otel

Bodrum Marma Otel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Türkkuyusu, Tekel Sk. No:38, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 50 62

Bodrum Marma Otel Yol Tarifi

Bodrum Marma Otel

Bodrum Marma Otel Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Türkkuyusu, Tekel Sk. No:38, Bodrum – Muğla olan Bodrum Marma Otel, işletmesine (0252) 313 50 62 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodrum Marma Otel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bodrum Marma Otel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bodrum Marma Otel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bodrum Marma Otel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bodrum Marma Otel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bodrum Marma Otel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bodrum Marma Otel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bodrum Marma Otel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

95 thoughts on “Bodrum Marma Otel

 • Başak Hıdır

  Merkezdeki çoğu yere ve toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, açık otopark imkanı var. Odalar temiz ve klimalı.

 • Bahadır Oyuk

  Eğer pansiyon bulamazsanız kalınabilir.Temizlik düzgün yapılıyor.Klima çalışıyor.Kahvaltı fena değil.Odalarda buzdolabı yok,su yok,ikram yok,ona göre hazırlıklı olun.Sanayinin içinde olduğu için merkeze yürüme mesafesinde ancak,gece dışarı çıkarken çevredeki köpeklere dikkat edin.İş için 1-2 gece konaklanır,tatil için tavsiye etmem.

 • hasan paca

  Hayatımda gördüğüm en kötü otel, verilen paraya yazık…biraz otelinize bakin..bu bağımsızlık artık ayip

 • Burak Paçalı

  Eğer biraz olsun paranızı seviyorsanız burada konaklama yapmazsınız. Çünkü verdiğiniz paranın karşılığını hiç bir şekilde alamıyorsunuz. Kaldığım odada duş almak için havlu yoktu. Su yoktu. Kahvaltıyı zaten söylemiyorum başka bir yerde yapmanızı tavsiye ederim.

Yorumlar kapatıldı.