Bodrum Alışveriş

Bodrum Çarşı

Bodrum Çarşı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Bodrum – Muğla

Telefon : Belirtilmemiş.

Bodrum Çarşı Yol Tarifi

Bodrum Çarşı

Bodrum Çarşı Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Bodrum – Muğla olan Bodrum Çarşı, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodrum Çarşı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bodrum Çarşı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bodrum Çarşı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bodrum Çarşı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bodrum Çarşı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bodrum Çarşı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bodrum Çarşı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bodrum Çarşı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

58 thoughts on “Bodrum Çarşı

 • Bılgı

  Cok kalabalık , gurultulu rahat gezemiyorsunuz herkes sizi bir yere oturtmaya calısıyor

 • Öykü Kmrl

  Çocukluğumdan beri en sevdiğim yer borduma gelip uğramadan asla dönmem

 • Bugi Veyron

  Bodrumu severim fakat artık eskisinden daha kalabalık ve daha bunaltıcı bir yer haline gelmesi güzel olmamış

 • Davut Baysal

  Her yer imitasyoncu dolu. Karadeniz fırını haricinde bu çarşıya uğranmaz.

 • Yeşim Saraceno

  Çok çok kalabalık bir yer fakat yılda bir kere de olsa vuruyoruz ama yabancılara göre Euro bazından her şey yani belediyeye ait kafelere oturmazsanız yani her şey Euro bazında ama belediyeye ait kafelerde fiyatlar çok uygun ve gece bire kadar açıklar

Yorumlar kapatıldı.