Bodrum Bilgisayar

Bodrum Bilgisayar Hastanesi

Bodrum Bilgisayar Hastanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Atatürk Cd. 49/e, Bodrum – Muğla

Telefon : 0542 200 31 65

Bodrum Bilgisayar Hastanesi Yol Tarifi

Bodrum Bilgisayar Hastanesi

Bodrum Bilgisayar Hastanesi Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Atatürk Cd. 49/e, Bodrum – Muğla olan Bodrum Bilgisayar Hastanesi, işletmesine 0542 200 31 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodrum Bilgisayar Hastanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bodrum Bilgisayar Hastanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bodrum Bilgisayar Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bodrum Bilgisayar Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bodrum Bilgisayar Hastanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bodrum Bilgisayar Hastanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bodrum Bilgisayar Hastanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bodrum Bilgisayar Hastanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

20 thoughts on “Bodrum Bilgisayar Hastanesi

 • Ghetto Productions

  İphone’um da çözülemeyen bir arıza vardı bodrumda kaç tane telefoncuyu gezersem gezeyim arızayı çözemediler Bodrum bilgisayar hastanesi tam 1 iş gününde işimi sorunsuz şekilde halletti gayet memnunum

 • Erol Mansur

  Laptopum bozuldu, kısa sürede tamir ettiler ve kurtardılar. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. ????

 • Mehmet Gündüz

  Kibar biri, iyi bir esnaf, fiyatlar uygundu ve çok ilgiliydi. böyle işini düzgün yapan esnaf pek kalmadı, kıymetlerini bilmek lazım 🙂 bilgisayar tamiri, yedek parçası vb. işler için gidilebilir.

 • Kürşad

  Bilgisayarımı götürdüm format için. Baya yavaşlamıştı. Sorun meğerse kendi orijinal disc ölmüş, SSD disc takıldı. Bilgisayar kendine geldi. Ayrıca yeni tanıdığım Engin Öztürk bey çok iyi biri. Yardımsever bir insan, bilgili ve güler yüzlü. Böyle insanlar günümüzde malesef kalmadı o yüzden kıymetlerini bilmemiz lâzım. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum Engin bey ….

 • Bodrum KIYI

  ????

Yorumlar kapatıldı.