BITDEFENDER 2017’DE MÜKEMMEL KORUMA TÜRKÇE DİL DESTEĞİ İLE

BITDEFENDER 2017 SÜRÜMÜNÜ TANITTI BITDEFENDER YEPYENİ ÖZELLİKLERİYLE KARŞINIZDA BITDEFENDER 2017’DE MÜKEMMEL KORUMA TÜRKÇE DİL DESTEĞİ İLE

Gelecek nesil güvenlik çözümleri inşa etmek için gayretle çalışan global antivirüs yazılım kuruluşu Bitdefender, fidye yazılımlara karşı mükemmel koruma ve yepyeni özellikleriyle 2017 sürümünü tanıttı.

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender, başarıyla sonuçlanan testlerin ardından, Bitdefender Total Security Multi-Device (Windows), Bitdefender Antivirus for Mac ve Bitdefender Mobile Security and Antivirus ürünlerini içeren tüketici odaklı serisinin son sürümünü gururla duyurdu.

Wi-Fi Erişim Noktası Tehlikesi Bitiyor

Cihazların performansını düşürmeden, 5 yıldır üst üste en iyi virüs algılama oranına sahip olan Bitdefender, mükemmele çok yakın olan güvenlik çözümüne 2017 sürümünde Wi-Fi Güvenlik Danışmanı’nı da ekledi. Kullanıcıların kahve dükkanları ve havaalanları gibi yerlerde bağlandıkları ağı kontrol eden Wi-Fi Güvenlik Danışmanı, hassas bir durum ve korunmasızlık fark ettiğinde kullanıcıları uyarıyor.

Safepay™ ile Güvenli İşlemler

2017 sürümüyle birlikte sunulan bir diğer önemli özellik ise Wi-Fi erişim noktası korumalı Safepay™ oldu. Çevrimiçi alışverişleri ve banka işlemlerini güvenli hale getiren Safepay™, değerli kişisel bilgileri de güvenle muhafaza ediyor.

Fidye Yazılımlara Karşı Daha İyi Koruma

Yeni sürümde sunulan en önemli özellikler ise Bitdefender’ın bulut altyapısında yer alıyor. En yeni Bitdefender ürünleri, ev kullanıcıları arasında endişe verici oranda artan, giderek daha karmaşık hale gelen fidye yazılım faturalarını önlemek için makine öğrenme algoritmaları içeriyor. Fidye yazılımlar, kullanıcıların bilgisayarlarındaki önemli dosyaları ve fotoğrafları kilitleyerek, dosyalara tekrar erişim için fidye istiyor.

Mevcut Özelliklerde İyileştirmeler

Yeni özellik eklemeleriyle birlikte mevcut bazı özellikleri de önemli ölçüde iyileştiren Bitdefender, 2017 sürümünde Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Internet Security ve Bitdefender Total Security Multi-Device ürün gruplarında, çevrimiçi bankacılık koruması, kimlik avı ve sahtekarlık koruması, şifre yöneticisi, güvenli tarama ve daha güçlü özelliklere sahip oldu.

Türkçe Dil Desteği

Bitdefender’ın Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Laykon Bilişim, Bitdefender’ın 2017 sürümüyle birlikte Türkiye’deki kullanıcılarına da güzel bir sürpriz yaptı. 30 Kasım 2016’dan itibaren Türkiye’deki kullanıcılar mükemmel korumaya Türkçe dil desteği ile sahip olabilecekler. Laykon Bilişim Genel Müdürü Barbaros Akkoyunlu Bitdefender’ın Türkiye kullanıcılarını ilgilendiren bu yeniliği, “Bitdefender Türkiye olarak, bireysel kullanıcılarımızdan ürünün Türkçe olması konusunda gelen taleplerle harekete geçtik. 2017 sürümüne yetişebilmek için yoğun bir çalışma dönemi geçirerek ürünlere Türkçe dil desteğini ekledik. 2017 sürümü güvenlik ve performans bakımından yeni ve geliştirilmiş özelliklerle gelirken aynı zamanda Türkçe dil desteği ile kullanıcılarımız daha da rahat kullanabilecekleri bir güvenlik yazılımı ile buluşuyorlar.” sözleriyle açıkladı.

Temelinde Dünyanın En İyi Güvenlik Yazılımı Var

Bitdefender’ın Tüketici Çözümleri Başkan Yardımcısı Ciprian Istrate, yeni sürüm ile ilgili “Bitdefender’ın 2017 sürümünün diğer ürünlere karşı stratejik bir avantajı var. Bu sürüm temelinde dünyanın en iyi güvenlik yazılımı olarak geliştirilmeye başlandı. Bu yıl, mükemmel seviyede koruma ve kullanıcıların bilgisayarlarına ekstra hafif etki ile çok daha iyisini yaptık.” açıklamalarında bulundu.

Yenilikleri ve yeni sürümde nelerin geliştirildiğini merak ediyorsanız, bitdefender.com.tr adresini ziyaret ederek Windows ürünlerini (Bitdefender Total Security Multi-Device, Bitdefender Internet Security veya Bitdefender Antivirus Plus) ya da Mac kullanıcısıysanız, Bitdefender Antivirus For Mac ürününü indirebilirsiniz. Eğer bir Bitdefender kullanıcısıysanız ve geçerli bir aboneliğiniz varsa, ürününüzü güvenle yeni versiyona yükseltebilirsiniz.