AlışverişYaşam

BAHARDA DECATHLON’LA KAMP ZAMANI!

Türkiye’de 16 megaspor mağazası ve online alışveriş sitesi decathlon.com.tr ile spor tutkusunu yaymaya devam eden Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon’da kamp sezonu açıldı!

Bu bahar hafta sonlarınızı ve tatillerinizi doğa yürüyüşleri ve kamp yaparak değerlendirmek yeşil, oksijen ve huzura doymak isterseniz Decathlon mağazaları vedecathlon.com.tr’de kampla ilgili aradığınız tüm ürünleri çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerini kazanan, 2 saniyede kurulabilen ve kolayca toplanan ‘Quechua 2 Second’ çadır, kendinizi yatağınızda kadar rahat hissettirecek uyku tulumları; yiyecek ve içeceklerinizi soğuk tutacak özel sırt çantaları; kamp masa ve sandalyeleri, termos kılıfları, dinamolu fenerler, şarj cihazları, doğa yürüyüşü kıyafet ve ayakkabıları ve kolayca kurulan portatif kamp kabini gibi kampa dair herşey Decathlon mağazalarında.

Decathlon’un doğa sporları markası Quechua’nın yenilikçi ürünlerine de göz atmayı unutmayın: Isı yalıtımlı ve gün ışığını geçirmeyen yeni Quechua Fresh & Black çadırkampçıların bu sezon vazgeçilmez ürünü olacak! Yeni Quechua Fresh & Black’in patentli BLACK dış kumaşı sayesinde çadırınızın içi gündüz saatlerinde bile karanlık olacak. Dış tentesi ve mekanik havalandırmalarıyla size rahat bir uyku sağlamak için Fresh & Black kumaşı sayesinde ısı dengesi sağlar. Su geçirmeyen, rüzgara karşı dayanıklı ve SPF 50+ güneş koruması sağlayan bu çadırla kamp yapmak artık her zamankinden daha da keyifli!

Optimum ısı yalıtımı sağlayan yenilikçi sistemiyle kamp ve doğa yürüyüşlerinde yiyecek ve içeceklerinizi en uygun koşullarda muhafaza etmeye yönelik tasarlanan kompakt soğutucular, çadır lambaları, solar duşlar, farklı zeminlerde yapacağınız doğa yürüyüşleri için özel olarak tasarlanan ayakkabılar,modüler doğa yürüyüşü pantolonları, sırt çantaları ve su geçirmez, nefes alan ve havalandırma özellikli doğa yürüyüşü montları gibi pek çok ürün Decathlon’da.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için: Aslı Boduroğlu-PR Department-0532 445 33 67

Decathlon online alışveriş sitesi: decathlon.com.tr