Aşkınızı Spektr Boutique Hotel & Spa’da Tazeleyin


14 Şubat Dünya Sevgililer Günü’nde aşklarını unutulmaz kılmak isteyenlere, Spektr Boutique Hotel & Spa Bodrum’un eşsiz Yalıkavak manzarasında konaklama, müzik ve lezzet dolu romantik bir paket program sunuyor. 14 Şubat’ta, canlı müzik eşliğinde, usta şeflerin özel olarak hazırladığı menü ile siz de aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

 Bodrum Yalıkavak körfezinin muhteşem manzarası eşliğinde konforlu, özel ve lüks bir tatil deneyimi yaşamanızı sağlayan Spektr Boutique Hotel & Spa, size özel konseptiyle Sevgililer Günü’ne hazır.

14 Şubat için özel olarak hazırlanan program kapsamında, La Lara restoranda, pek çok müzik ve ses yarışmasında yer almış olan Melissa Sarıusta’nın canlı müzik performansı eşliğinde, Dünya ve Türk mutfağından ilham alan eşsiz imza yemeklerinden oluşan akşam yemeği sonrasında kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak zarif tasarımlı modern odalar sizi bekliyor. Size özel olarak, odanıza servis edilecek  sabah kahvaltınız ve SPA’da 60-90 dakikalık çift terapisi ile paket program kapsamında romantizmi, müziği ve eşsiz lezzetleri bir arada sunan Spektr Boutique Hotel & Spa, Bodrum’un bu cennet köşesinde size unutulmaz bir Sevgililer Günü vadediyor.

Sevgililer Günü’nü benzersiz bir deneyime dönüştürmek isteyenler için, konaklama hariç sadece akşam yemeği seçeneği de bulunuyor.

14 Şubat Sevgililer Günü Özel Menüsü

Mandalinalı Havuç Çorbası, Pancarlı Risotto, Bal Sırlı Ahtapot
Seçenek 1: Demi Glace Soslu Fileto Biftek
Seçenek 2: Midye Soslu Izgara Dorado
Zeytinyağlı Vanilyalı Dondurma