AŞKIN TARİFİ ÖZSÜT’TE!

 

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, Sevgililer Günü’ne özel tadına doyum olmayan lezzetler hazırladı. Renkleriyle sıra dışı aşkları hatırlatan Harmoni Pasta, çikolata ve çileğin eşsiz uyumuyla romantik çiftlere özel Kalpten Kalbe ve sıcak sosu döküldüğünde içinden çıkan lezzetiyle sürprizlerle dolu bir aşkı anımsatan Sihirli Küre ile Özsüt sevginin en leziz tanımını yapıyor.

14 Şubat’a özel ürünleriyle sevgililerin buluşma noktası olan Özsüt, bu yıl da birbirinden enfes üç yeni lezzet hazırladı. Özsüt’ün maharetli ustalarının tarifleri, tatları kadar tasarımlarıyla da her aşka hitap ediyor. Sıra dışı, romantik ya da sürprizlerle dolu; sevgililere kalan tek şey, aşklarını en iyi anlatan lezzeti seçmek olacak.

Tazecik kek katları arasındaki çikolata mus ile damaklarda eşsiz bir tat bırakan Harmoni Pasta, sevgililere özel olarak iki kişilik sunuluyor. Pembe kalbini çikolatalı parfeden alan pastanın üzeri ise püskürtme çikolatayla kaplı.

Kıpkırmızı görünümü, kalp dekorları, içindeki çikolatası ve çileği ile iki kişilik Kalpten Kalbe, aşkın en romantik hallerini yansıtıyor. Beyaz kalp çikolatanın üzerindeki kırmızı Hindistan cevizi süslemesi de, zıtlıkların uyumunu eşsiz bir tasarımla sergiliyor.

Özsüt’ün Sevgililer Günü sürprizi ise Sihirli Küre. Gerçek çikolatadan hazırlanan lezzet topunun üzerine akıtılan sıcak kırmızı sos ile birlikte çikolata yavaş yavaş erirken, içinden çıkan Özsüt klasiği kaymak dondurma, keyfi doruğa taşıyor.

Özsüt’ün tüm ürünlerinde olduğu gibi hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan lezzetler, Şubat ayı içerisinde tüm mağazalarda yerini alıyor.