EmlakYaşam

“ARA” MARKASI TURİZME YENİ SOLUK GETİRDİ

Türkiye’nin önde gelen mücevher tasarim markası, Ara Collection tarafından hayata geçirilen ve markayla aynı adı taşiyan proje Ara Residence, turizme yeni bir soluk getirdi.

Bodrum Ortakent’te, “Yepyeni bir tatil anlayışı” konseptiyle hizmete açılan Ara Residence misafirlerini ağırlamaya başladı.

Bodrum’un eşsiz sahillerinden, kendine özgü yaşam şekli olan  Ortakent sahilinde, tatil ve konaklama anlayışına farklı bir seçenek sunan Ara Residence, misafirlerine ev sahipliği yapmaya başladı.

Bodrum tatilini özel kılmak isteyen, rahatlık, konfor ve estetiğe önem verenlerin yeni adresi olan Ara Residence, her biri özenle tasarlanmış, 1+1 ve  2+1 dubleks ve tek daire  seçeneklerinden oluşuyor.

Türkiye’nin önde gelen mücevher tasarim markası, Ara Collection tarafından hayata geçirilen ve markayla aynı adı taşiyan proje Ara Residence; mücevherlerdeki estetiği ve ahengi mekanlarada yansıtmış.  Ara Collection Markası’nın yaratıcısı Ali Rıza Akdolu’nun, sanatçı  ve tasarımcı kimliğiyle, her biri farklı konseptte düşünülen daireler ve tesisin tamamı, tatilinizi kusursuz ve keyifli geçirmeniz  düşünülerek hazırlanmış.

Ev konforu ve rahatlığında tatil yapma imkanını misafirlerine sunan Ara Residences; muhteşem havuzları ve çam ağaçlarının gölgesinde sizi eşsiz bir tatile davet ediyor.

Ortakent sahile yürüyüş mesafesinde, 10 dakika uzaklıkta,

Bitez sahilinin yanı başında olan Ara Residences, yürümek istemeyen misafirlerine, sahile özel servis ve düzenli oda servisi hizmeti de sunuyor.

Ara Residences; İki farkli yüzme havuzu ve ferah atmosferi ile huzurlu bir tatili sizlere vaad ediyor. Özellikle gün batımi sonrasi ışıklandırılan Ara Collection’un vazgeçilmez simgesi olan balıklar, havuz başında, Ege’nin, Bodrum’un  güzelliğini misafirlerine görsel bir şölenle yaşatıyor. Ara Balıklarını her yerde görmeniz mümkün.

Projenin yaratıcılarından Ali Rıza Akdolu, “Bodrum’u, otel odalarinda hissedilen boslukla yaşamayı tercih etmeyen misafirler icin özenle projelendirdiklerini belirterek; Ara Residence, Bodrum, eğlence kadar huzur ve dinlenmeyi de önemseyenlerin  uğrağıdir. Biz bu projeyle misafirlerimize, sabah uyandığında Bodrum’da misafir oldugunuzu hatırlatan otel odalari yerine kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir konforu yaşatmak istedik. Ortakent’in otantik atmosferinde geçirdiğiniz günlerde konforlu ve şık evinizin misafiri degil sahibi hissetmenizi sağlamak için  özenle tasarlandi. Misafirlerimizin tatilleri süresince, hem ev konforu, hem de hizmet rahatlığını yasamasını istiyoruz” dedi.

Ara Residences ; konfor, estetik ve ayrıcalığı Ortakent’in güzelliğiyle bulusturarak, Bodrum tatillerine yeni bir tanımlama getiriyor.