ALGİDA “YAZ BAŞLASIN” DİYOR!

Algida her sene olduğu gibi bu sene de yazın gelişini yeni ürünleri ile müjdeliyor. Yeni reklam filmiyle yazın başladığını müjdeleyen Algida, yazı 21 yeni ürünle karşılıyor. Algida ayrıca 20 Mart Dünya Mutluluk Günü’nde de tüketicilerini şaşırtacak bir sürprize imza attı. Bu mutlu günde Youtube fenomeni Orkun Işıtmak, Algida’nın dondurma arabasıyla sokaklara, metrolara, birbirinden eğlenceli televizyon programlarına konuk olarak dondurma severlerin mutluluk günlerini kutladı ve herkese dondurma dağıttı.

Algida her yıl olduğu gibi bu yılda yazın gelişini yeni ürünleriyle müjdeliyor. Yaza 21 yeni ürünle merhaba diyen Algida,  tüketicilerin mutluluk gününü de unutmadı. Mutluluk gününe özel olarak Youtube fenomeni Orkun Işıtmak ile çekilen viral videoda; Işıtmak kendi evinden başlayarak sokaklarda, metrolarda, televizyon programlarında tüketicilerin mutluluk günlerini kutlayarak onlara Algida’nın yeni ürünlerini dağıttı.

İlerleyen günlerde dondurma arabasıyla sürpriz mekanlara da konuk olacak Işıtmak, dondurma severlere birbirinden güzel sürprizler yaşatacak.

Daha fazla mutluluk için, 21 yeni ürün!

Algida; sevilen ürünlerinin arasına Banana Joe, Boom Boom, Cornetto Classico Karadut, Cornetto Disc Fındıksever, Duo Karamel Vanilya, Magnum Double Balbadem, Twister Marshmallow ve Nogger Oreo’nun da aralarında bulunduğu 21 yeni lezzet ekliyor.

En lezzetli buluşma, Cornetto Disc Fındıksever

Ülkemizde en çok sevilen tatlardan biri olan fındık, çıtır çıtır Cornetto külahı ve muhteşem çikolata sosuyla buluşuyor. Türk damak tadının bir yansıması olan yeni Cornetto Disc Fındıksever ile Algida, en sevilen tatları bir arada sunuyor.

Haz tutkunlarına yeni lezzet, Magnum Double Balbadem

Bir başka yeni lezzet Magnum Double Balbadem’i hem double hem de mini formatta haz tutkunlarıyla buluşturan marka, kalın kıtır çikolatasını ve bademli dondurmasını, bu kez bal bademli soslar ile harmanlıyor. Magnum Double Balbadem geleneksel tatların dışına çıkmak isteyenlere en güzel alternatiflerden biri oluyor.

Bu Yazın Vazgeçilmezi Nogger Oreo

Algida, Oreo tutkunlarına bu yazın en güzel sürprizini yapıyor. Yeni ve en merak edilen ürünlerinden Nogger Oreo Sandwich, yaz boyunca en serinletici etkisiyle sevenlerine ekstra mutluluk yaşatıyor.

En eğlenceli dondurma, Twister Marshmallow!

Her daim eğlencenin akla gelen ilk dondurması Twister, yeni lezzeti marshmallow aroması ile sıcak havaları serinletiyor. Twister Marshmallow her parçasında eğlence saklıyor.