YAZIN ARTAN BAKTERİLERDEN BUHARLI TEMİZLİKLE KURTULUN

Bakteriler nemli ve sıcak ortamlarda çok daha hızlı çoğalıyor, dolayısıyla yaz aylarında bulaşıcı hastalıklarda artış yaşanıyor. Alman temizlik devi Kärcher, yüksek ısıdaki buhar basıncının bakteri, alerjen ve mikropları yüzde 99,99’unu öldürdüğüne dikkat çekiyor.

Yaz aylarında özellikle bulaşıcı hastalıklarda önemli oranda artış yaşanıyor. Uzmanlar bunun nedeninin sıcak ve nemli ortamlarda bakterilerin daha hızlı çoğalması olduğunu söylüyor. Bakterilerle savaşmanın en etkili yollarından biri hiç şüphesiz temizlik… Ancak etkili temizlik için kullanılan kimyasal temizlik maddeleri de farklı sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Alman temizlik devi Kärcher, buharlı temizliğin gücüyle tüm bu problemlerin önüne geçiyor.

Her yüzeyde yüksek hijyen

Kärcher, yüksek ısıdaki buhar basıncının bakteri, alerjen ve mikropların yüzde 99,99’unu öldürdüğüne dikkat çekiyor. Buharlı temizlik makineleri, yüksek sıcaklıkta buhar püskürterek deterjan kullanmadan derinlemesine temizlik ve hijyen sağlıyor. Geniş bir uygulama alanına sahip buharlı temizlik makineleri, değişik aksesuarlarıyla fayans, taş, ahşap zeminler, laminant ve parke döşemelerde, hatta mutfakta ocak, aspiratör gibi temizlenmesi bir hayli zor ve meşakatli olan yüzeylerde bile rahatlıkla kullanılabiliyor.

1 litre sudan 1700 litre buhar

Buharlı temizlik, hijyenik arınma sağlıyor ve arıtılmış yüzeylerde artık, kalıntı bırakmıyor. Su, sıcak buhar şeklinde püskürtüldüğünde çok düşük bir yüzey gerilimine sahip olduğu için en ince damlaların bile kirin altına süzülmesine izin vererek kiri söküp atıyor. Buharlı temizlik makineleri 1 litre musluk suyundan 1700 litreye kadar su buharı üretebiliyor ve bu da yaklaşık 60 metrekarelik bir alanın kolayca temizliği anlamına geliyor.

Kärcher’in buharlı temizlik makineleri, evlerde kullanımı son derece kolay, pratik ve üstün teknoloji modelleriyle temizlik ve hijyene duyarlı kişiler için çok sayıda seçenek sunuyor. Buharlı temizlik teknolojisi ve Kärcher’in buharlı temizlik çözümleri ile ilgili detaylı bilgiye www.kaercher.com/tr/ev-ve-bahce/buharli-temizlik-makineleri.html adresinden ulaşılabiliyor.