YATAŞ’TAN YENİ DOĞANLARA ÖZEL YATAK: FİRST DREAM

Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş, First Dream ile bebekleri doğdukları ilk günden itibaren Yataş uykusu ile tanıştırıyor. Yeni doğanların daha sağlıklı ve rahat uyuması için özel olarak hazırlanan First Dream, kenar destekleriyle bebeklere güvenli bir uyku ve oyun alanı yaratıyor.

Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş, yeni doğan yatak serisinde yer alan First Dream ile bebeklere huzurlu ve güvenli bir uyku sağlıyor. Kenarları sayesinde bebekleri çevreleyerek güvende uyumasını sağlayan First Dream, bu kenar desteği sayesinde bebeklerin gelişiminde önemli yer tutan, kafalarını kaldırarak oyun oynayabilmelerine imkan tanıyarak güvenli bir oyun alanı da yaratıyor.

Doğumdan itibaren 8 aya kadar kullanılabilen First Dream, çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir kılıfı sayesinde kullanım kolaylığı da sunuyor. First Dream’in yüksek hava geçirgenliğine sahip kumaşı ve dolgusu bebeklerin boğulma riskini azaltıyor. Ayakucu açık ya da kapalı olarak ayarlanabildiği için First Dream, bu sayede bebeğin kendini güvende hissetmesini de sağlıyor. Hafif ve kolay taşınabilen First Dream, beşikten otomobile, oyun parkından ebeveyn yatağına birçok farklı alanda rahatlıkla kullanılabiliyor.

First Dream ve Yataş’ın bebeklere özel tüm ürünleri tüm Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinde sizleri bekliyor.