TEB ÖZEL BODRUM GOLF TURNUVASI BODRUM GOLF KULÜBÜ’NDE GERÇEKLEŞTİ

1-2 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen TEB Özel Bankacılık Golf Turnuvası, TEB Özel Bankacılık sponsorluğunda, Bodrum Golf & Tennis Club işbirliğiyle gerçekleşti. 98 sporcunun katıldığı turnuva Bodrum Golf Kulübü sahasında yapıldı.

Bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilen ve iki gün süren TEB Özel Bankacılık Golf Turnuvası’nda Erkekler A kategorisinde Erol İslamoğlu, B kategorisinde Yusuf Aryas, C kategorisinde ise Zafer Günel birinci olurken; Özlem Ispartalıgil Kadınlar A kategorisinde, Handan Aktı Kadınlar B kategorisinde birinci oldu. Gençler kategorisinde ise Arjin Yalçınkaya birinci sırada yerini aldı.

Sporcular, TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Pazarlama Direktörü Hayri Telekoğlu ile Bodrum Golf & Tennis Club Başkanı Fikret Öztürk katılımıyla gerçekleştirilen törende ödüllerini aldı.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Pazarlama Direktörü Hayri Telekoğlu, TEB Özel Bankacılık olarak müşterilerine bankacılık ve finansman işlemlerinde varlıklarına değer katan çözümler sunmanın yanı sıra, hayatın her alanında yanlarında olmayı da amaçladıklarını belirterek, “Bu doğrultuda spordan sanata pek çok alanda sponsorluk desteği sunuyor, etkinlikler düzenliyoruz. İlkini 2015’te gerçekleştirdiğimiz TEB Özel Bodrum Golf Turnuvası’nı bu yıl üçüncü kez gerçekleştirdik. Hem golf sporuna hem de ülkemize değer katmak için bizim de banka olarak destek verdiğimiz turnuvaya bu yıl Türkiye’den ve yurtdışından 98 sporcu katıldı. Golf tutkunlarını bu turnuvada bir araya getirmekten TEB Özel Bankacılık olarak mutluluk duyuyoruz” dedi.