TATİLDE ERKEN REZERVASYON DÖNEMİ AVANTAJLARI BAŞLADI

Şehir hayatının karmaşasına ve yoğun yaşam temposuna ara verilen yaz döneminde, hem kusursuz hem de ekonomik bir tatil yapmak herkesin hayali. Peki, erken rezervasyon fırsatları ile en popüler tatil beldelerinde bulunan lüks ve konforlu otellerde, uygun fiyata konaklayabileceğinizi biliyor musunuz? Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, tatil dolu günleri karşılamak adına sabırsızlanan tatilseverlere, erken rezervasyon imkanlarıyla birbirinden avantajlı tatil önerileri sunuyor. Siz de Tatilsepeti fırsatları ile yaz tatilinin keyfini kış mevsiminde çıkarın.

Hayallerinizdeki yaz tatilini yapmak, hiç bu kadar ekonomik olmamıştı. İş temposu, yoğun bir okul dönemi, soğuk havalar derken kış mevsiminin yorgunluğu üzerinize çökmüşken en büyük motivasyonunuz yaz tatilini karşılamaksa, sizin için sımsıcak bir önerimiz var: Erken rezervasyon fırsatları

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, yeni yılın erken rezervasyon kampanyalarının ilk döneminde, hayallerinizdeki tatili gerçekleştirmek için birbirinden avantajlı imkanlar sunuyor. Akdeniz’in eşsiz koylarından Ege’ye, Marmara’nın saklı kalmış köşelerinden Karadeniz’e kadar, yurdun her köşesinde birbirinden avantajlı tatil imkanları sizleri bekliyor.

%50 indirim imkanı

Yaz dönemi için planlanan tatilleri, kış aylarında %50’ye varan indirimlerle satış imkanı sağlayan Tatilsepeti, erken rezervasyon döneminde, misafirlerine %25 ön ödeme alternatifi, 72 saate kadar iptal ve değişiklik seçeneği sunuyor.   

Her yaştan tatilsevere, alternatif seçenekler

Lüks ve konforlu otellerin yanı sıra, kültür turları ve yurt dışı gezileri için de uyguladığı erken rezervasyon fırsatları için birbirinden avantajlı seçenekler sıralayan Tatilsepeti’nin erken rezervasyon fırsatları içerisinde yeni evlenecek çiftler için balayı otelleri, çocukları ile konforlu bir tatil yapmak isteyen aileler için çocuk dostu oteller, evcil hayvanlarından ayrılmak istemeyen tatilseverler için evcil hayvan kabul eden oteller ve dahası seçenekler mevcut. Ailelerin özellikle tercih ettiği çocuk dostu otellerde çocuklara özel eğlence alanları, parklar, su parkları ve çocuklara özel menüler ile hem ebeveynler hem de çocuklar keyifli bir tatil geçirebilir.

Erken rezervasyon imkanları ile Antalya’nın Belek, Kemer, Alanya gibi lüks otellerinin yansı sıra, Çeşme, Bodrum, Didim, Fethiye ve dahası birbirinden eşsiz tatil beldelerini keşfedebilir, çeşitli aktivitelerle tatilinizi unutulmaz bir maceraya dönüştürebilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/erken-rezervasyon-otelleri linkini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.