* SONBAHARDA BODRUM’UN KEYFİNİ MANDARIN ORIENTAL, BODRUM’DA ÇIKARIN

Huzur veren atmosferiyle Ege’nin eşsiz güzellikteki Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerine sonbaharda da güzellikler sunmaya devam ediyor. Misafirlerini benzersiz hizmet kalitesiyle ağırlamaya devam eden Mandarin Oriental, Bodrum’da, hem vücudunuzu hem de ruhunuzu kışa hazırlamanız için, huzur dolu anlar sizi bekliyor.

Ekim ayında da Bodrum’un keyfini çıkarmak isteyen Mandarin Oriental, Bodrum misafirleri, en az iki gecelik konaklamalarında geçerli olacak, 436 €’dan başlaya “Sonbahar’da Spa Molası” paketinden yararlanabilecek. Mandarin Oriental, Bodrum’un misafirlerine özel sunulan paketin içinde, ‘Oriental Essence Masajı’, ‘Yenileyici Oksijen Yüz Bakımı’, ‘Geleneksel Hamam Deneyimi’ ve ‘Nemlendirici Yüz Bakımı’ gibi spa deneyimleri bulunuyor. Mandarin Oriental, Bodrum misafirleri, özel yüz ve vücut bakımları ile zenginleşen bu paket sayesinde küçük bir kaçamak yapabiliyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’da misafirler, spa deneyimini yaşadıktan sonra eşsiz tatlar sunan şeflerin özel lezzetlerini tadabilir, dünya mutfaklarından da lezzetleri deneyimleyebilirler. Misafirlerini Ekim sonuna kadar ağırlayacak Mandarin Oriental, Bodrum’da, yaz keyfi sonbaharda da devam edecek.

Ödüllü SPA ile ruhunuzu dinlendirerek kışa zinde hazırlanın

2016 World Luxury Spa & Restaurant Ödülleri SPA kategorisinde ödül alan ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’ sakinlik ve dinginlik isteyenler için doğru adres. Bölgedeki en kapsamlı sağlık, güzellik ve masaj programlarına yer veren Mandarin Oriental, Bodrum, ödüllü spa terapileri ve el yapımı doğal içerikli şifalı uygulama kürleriyle yılın tüm yorgunluğunun atılmasına olanak sağlıyor. Doğallıktan ödün vermeyen resort otel, spa merkezinde bahçelerinden topladığı zeytinyağı, ada çayı ve lavantayı kullanıyor. Misafirler aynı zamanda The Spa’nın inanılmaz güzellikteki hamamında kökeni yüzyıllar öncesine uzanan Türk su terapisi deneyimi yaşayabiliyor.

Rezervasyon ve sorularınız için www.mandarinoriental.com/bodrum/ adresini ziyaret edebilir, mobod-reservations@mohg.com adresine e-posta gönderebilir veya +90 252 311 28 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Fiyatlara yüzde 8 vergi ve ücretler dahildir.