SAMSUNG’DAN DÜNYA FOTOĞRAFÇILIK GÜNÜ’NE ÖZEL CHALLENGE!

Geliştirdiği Galaxy cihazları ile fotoğraf çekiminde adeta devrim yapan Samsung, tüm fotoğraf severler tarafından kutlanan Dünya Fotoğrafçılık Günü’ne özel Instagram üzerinden global çapta eğlenceli bir Challenge başlattı.

Bugün 19 Ağustos “Dünya Fotoğrafçılık Günü”. Louis Daguerre tarafından keşfedilen “dagereotip” yani gümüş levha üzerine fotoğraf çekme tekniği, Fransız tarafından ilk kez 19 Ağustos 1839′da tüm dünyaya hediye edilen bir icat olarak resmi şekilde açıklandı. O günden bu yana bu özel gün, tam 181 yıldır, tüm fotoğraf severler tarafından “Dünya Fotoğrafçılık Günü” olarak kutlanıyor.

Geliştirdiği Galaxy cihazları ile fotoğraf çekiminde adeta devrim yapan Samsung da bugüne özel global çapta bir Challenge başlatıyor. 19 Ağustos Çarşamba günü TSİ 09.00 – 14.00 ve 15.00 – 20.00 saatlerinde Instagram’da @Samsungwithgalaxy hesabından gerçekleştirilecek bu Challenge’ta, Samsung herkesi yaratıcı olmaya davet ediyor.@samsungwithgalaxy hesabı üzerinden verilecek anlık temalar ile kelimenin tam anlamıyla herkesi eğlenceli bir Challenge bekliyor. Ayrıca,  sosyal medyada yapılan paylaşımlardan en yaratıcı olanları @samsungwithgalaxy hesabında yer alacak.  Üstelik evden çıkmanıza bile gerek yok, temayı öğrenin, çekin ve ardından @samsungwithgalaxy hesabından bahsederek #withgalaxy ve #WorldPhotographyDay hashtag’leri ile paylaşın hepsi bu.@samsungturkiye ve @samsungwithgalaxy hesaplarını takipte kalın!