RICHARD MILLE YENİ KARBON TPT® BİLEZİK

  • 13 ayda geliştirildi
  • 200 bileşenden oluşuyor
  • Ağırlığı 29 gram

Richard Mille’in tasarımlarının temel parçası olarak gördüğü saat kayışları ve bilezikleri, bütün dikkatimizi hak eder nitelikte. Kasanın çizgileriyle uyum içindeki estetiğiyle göze çarpan kayışlar, her şartta dayanıklılık ve konfor sunuyor. Carbon TPT® RM 07-01 kadın modeline özel olarak geliştirilen ve aynı malzemeden oluşan yeni kayış, bu tutkunun bir göstergesi.

Richard Mille zengin kayış ve bilezik koleksiyonunu genişleterek her zaman tasarımlarını taşıyan kişilere saatlerini kişiselleştirmeleri için bir çok seçenek sunuyor. Bu amaç, geliştirme stüdyosunun iki altın bilezik, metal tutturmalı zincir ve değerli taşlarla zenginleştirilebilen eklemeli halka gibi bir çok varyasyon tasarlamasını sağladı. Şu anda yalnızca kadın müşterilere özel üretilen ve 13 aylık bir geliştirme sürecinin sonucu olan Carbon TPT® bilezik, zarif ve sportif tarzını net bir şekilde ortaya koyuyor.

Bezelden, açılır kapanır tokaya kadar bütünüyle Carbon TPT® ve titanyum kaplama olan RM 07-01, 200 parçalık metal bileziğin yapısal karmaşıklığını teknik malzemenin zarafetiyle buluşturuyor. Bilezik, Grade 5 titanyum iskelete Richard Mille imzalı 44 karakteristik yivli vida yoluyla yerleştirilmiş düzinelerce Carbon TPT® plakadan oluşuyor. Bu mikromekanik taş, yumuşaklığı ve ekstrem dayanıklılığı çarpıcı biçimde bir araya getirirken ‘tonneu’ şeklini tüm bileği saracak şekilde genişletiyor. Bu materyaller birleştiğinde, ortaya yalnızca 29 gramlık toplam bileklik ağırlığı ortaya çıkıyor.

Nisan 2019 itibarıyla satışa sunulacak ve Carbon TPT® RM 07-01 için özel olarak tasarlanan bu parça, markanın üretim sofistikasyonu ve teknik ürün ailesine tam anlamıyla uyan bir üye.