PALMARİNA BODRUM’DA BU HAFTA

Dünyanın en iyi marinaları arasında yer alan Palmarina Bodrum, misafirlerine her hafta sanat ve eğlence dolu etkinlikler sunuyor. Bu hafta dünyaca ünlü marinada Meya Orkestrası ve Beyaz Elbiseli Kızlar’la müzik ziyafeti yaşanacak

Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Türkiye’nin ilk mega yat bağlama kapasiteli marinası Palmarina Bodrum her hafta birbirinden keyifli etkinliklerle misafirlerini ağırlıyor. Dünyanın en iyi marinalarından biri olan Palmarina Bodrum’da bu hafta Meya Orkestrası ve Beyaz Elbiseli Kızlar müzik dinletileri sunacak.

Meya Orkestrası’yla en seçkin eserler

Murat Engin şefliğinde Meya Orkestrası 6 Temmuz Perşembeünü Palmarina Bodrum’da sahnede olacak. Zengin orkestrasıyla Meya, Türk ve dünya eserlerinden en seçkin eserleri seslendirecek.

Beyaz Elbiseli Kızlar’dan büyüleyici bir gece

Birbirinden değerli 6 kadın sanatçıdan oluşan ‘Beyaz Elbiseli Kızlar’ müzik grubu, kar gibi beyaz elbiseleriyle ve kemanlarıyla 8 Temmuz Cumartesi günü Palmarina Bodrum’da olacak. 2013 yılında keman sanatçısı Elvan Kızılay tarafından kurulan grup; ünlü klasik eserlerden Çiganlar’a kadar geniş repertuvarlarıyla Palmarina Bodrum’da AVM içerisinde naif bir müzik dinletisi sunacak.

Sene Boyunca Kaliteli Hizmet

Yaz dönemlerinde yerli ve yabancı turistin uğrak yeri Palmarina Bodrum, yaz sezonu dışında da tüm sene boyunca bünyesinde yer alan markalarıyla ziyaretçilerine hizmet veriyor. Brandroom, Armani, Vilebrequın, Orlebar Brown, Capri Touch, Vakko Home ve Vakko Mare gibi önemli markaların bulunduğu 102 mağazalık çarşı bölümü, yeni sezonda açılan etkinlik alanı Piazza, konsept mağazaları, yeme-içme üniteleri, kafeleri, renkli gece hayatı ve yaz-kış yapacağı etkinlikler ile yeni sezon itibariyle Palmarina Bodrum, Bodrum’un yaşam merkezi olmaya aday.