OASİS’TE ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE BİR ARADA!

“Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde, 21-22-23 Aralık 2018 tarihleri arasında, 11.00-19.00 saatleri arasında kapalı otoparkta gerçekleşecek ‘Geleneksel Yılbaşı Şenliği’ ile birbirinden seçkin tasarımlar ve el emeği ürünler rengarenk stantlarda yerini alacak. Alışveriş dolu şenlikte, Oasis Mini Kulüp’te de çocuklar için çeşitli tiyatrolar, masal dinletileri ve atölyeler gerçekleşecek. Ziyaretçiler yeni yıl temalı fotoğraf alanında noel baba ile fotoğraflarını çektirebilecekler.”

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi tarafından, geleneksel olarak her yıl aralık ayında düzenlenen, çağdaş eğitime ve kadının el emeğine destek olmayı amaçlayan Geleneksel Yılbaşı Şenliği, bu yıl 21-22-23 Aralık 2018 tarihlerinde, 11.00-19.00 saatleri arasında, Oasis Kapalı Otopark’ta gerçekleşecek.

3 gün sürecek şenlikte, canlı müzik eşliğinde, rengarenk stantlarda, birbirinden seçkin tasarımlar ve el emeği ürünler sergilenip, satışa sunulacak. Ziyaretçiler, şenlik boyunca alanda bulunacak yeni yıl temalı fotoğraf standında noel baba ile fotoğraflarını çektirebilecekler.

Şenlikte minik ziyaretçiler de, Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşek birbirinden eğlenceli ve ücretsiz yeni yıl konseptli tiyatrolar, masal dinletileri ve atölyeler ile eğlencenin tadına varacak. Palyaço ile yüzlerini boyatabilecek, noel anne ve noel baba ile fotoğraflarını çektirebilecekler.