NUTUK VE DÜNYA KLASİKLERİ 19 MAYIS’IN HEDİYESİ OLACAK

Dünyanın önemli sesli kitap platformlarından Audioteka ve Beşiktaş Belediyesi, 19 Mayıs’a özel sesli bir koleksiyon hazırladı. Mayıs sonuna kadar ücretsiz yayınlanacak koleksiyonda, Atatürk’ün ölümsüz eseri Nutuk’un yanı sıra dünya klasikleri ve birbirinden farklı içeriklerden oluşan 19 sesli kitap yer alacak.

Beşiktaş Belediyesi, Türkiye’de farklı bir sesli kitap deneyimi yaşatan Audioteka’nın sesli kitaplarıyla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel eşsiz bir hediye veriyor. Atatürk’ün kendi kaleminden yazdığı Nutuk’un yer aldığı koleksiyonda Dostoyevski, Montaigne ve Victor Hugo gibi dünyaca ünlü yazarların klasiklerinin yanı sıra yerli ve yabancı 17 sesli içerik bulunuyor.  

Kendi dijital kitaplığını oluşturmak isteyenler, 20 Haziran’a kadar ücretsiz yayınlanacak kitapları raflarına ekleyerek, istedikleri her an dinleyebilecek. Koleksiyondaki kitapları raflara eklemek için Audioteka’nın websitesine girip, Beşiktaş Belediyesi kampanyasına gitmesi ve profil oluşturup istediği kitabı seçmesi yeterli. Sesli kitap severler seçtikleri kitapları besiktasbel kodu ile raflarına ekleyip sonrasında Audioteka uygulaması üzerinden ücretsiz olarak dinleyebilirler.