NOMAD GEMİSİ İLE HEM ÇALIŞMAK HEM GEZMEK MÜMKÜN

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti.com Türkiye’nin ilk Nomad Cruise projesine imza atıyor. Hem çalışıp hem de gezmeye imkân veren Nomad trendinden doğan yeni nesil proje ülkemizde ilk defa gerçekleştirilecek. Hem turizm firmalarına hem de gezmeyi seven herkese yeni kapılar açacak olan proje Tatilsepeti – Vovidi iş birliği ile 15 Haziran’da hayata geçti

Günümüzde esnek çalışma saatleri ve istenilen yerde çalışma olanağı ile “Nomad” kavramı ön plana çıkmaya başladı. Laptop’unu alıp, istediği lokasyondan kendi kurduğu düzen çerçevesinde çalışabilen kişilere Nomad ismi veriliyor ve teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte özellikle gençler arasında bu konsept iyice yaygınlaşmış durumda. Deniz kenarında, havuz başında, gemide her yerde çalışmak artık mümkün. Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti.com yenilikçi yaklaşımıyla dünyadaki trendleri yakından takip ederek Nomad’ları bir araya getirecek projeye öncülük ediyor.

15 Haziran’da Yola Çıktı

15 Haziran’da Kuşadası’ndan demir alan Nomad Gemisi’nde bloggerlar, fotoğrafçılar ve vloggerlar yer alıyor. Yunan Adaları turuna çıkacak olan Nomad Gemisi’nde yolculuk sırasında geçen saatlerde katılımcılar birbirleriyle paylaşımlarda bulunma, kısa workshoplar düzenleme ve deneyimlerini ve yeteneklerini birbirleriyle paylaşma imkânı bulacaklar. Adalara ayak bastıklarındaysa hep beraber yeni destinasyonları keşfe çıkacaklar. Tüm bu paylaşımları hem katılımcıların sosyal medya hesaplarından, hem Tatilsepeti mecralarından hem de nomadgemisi hashtag’inden takip etmek imkânı olacak.

Çekiliş İmkânı Var  

İlk Nomad gemisi yurda döndükten sonra düzenlenecek çekilişle aynı tura Tatilsepeti sponsorluğunda ücretsiz katılım hakkı verilecek. Şansını denemek ve çekilişe katılmak isteyenler projeyi takibe alabilir.

Hem çalışma hem de seyahat alışkanlıklarının değişmekte olduğu dünyada bu keyifli ve yenilikçi projenin Türkiye’de turizm sektörüne yeni bir soluk getirmesi bekleniyor. Proje seyahat ederken çalışmanın ve para kazanmanın mümkün ve ulaşılabilir olduğunu göstermeyi amaçlıyor. Bu yönüyle hayallerini gerçekleştirmek ve dünyayı gezmek isteyenlere umut verici özelliği ile de ön plana çıkıyor.

İlk “Nomad Gemisi” katılımcı Instagram hesapları; @yoldaolmak, @vovidi.travel, @iamtravelr @yoloykuleri @gezgingo, @izkiz, @adamaxoi ve @tatilsepeticom olarak sıralanırken; sosyal medya kullanıcıları #nomadgemisi #tatilsebebimvar’ı da takibe alabilirler.