NİKKİ BEACH RESTAURANT & BEACH CLUB BODRUM’DA EĞLENCELİ PARTİLERİN TADINI ÇIKARIN

 

Bodrum Yarımadası’nın en etkileyici panoramik manzarasına sahip Torba Koyu’nda doğallığı ve lüksü birleştiren Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, bu sonbaharda sizleri ‘hayatı kutlamaya’ davet ediyor. Müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat elementlerini bir araya getiren Nikki Beach, eğlencenin ritmini yüksek enerjili iki partiyle doruğa çıkartıyor.

Nikki Beach Restaurant & Beach Club’ta Oktoberfest, 21 Eylül- 06 Ekim 2019

Almanya’nın efsanevi festivali Octoberfest, Nikki Beach’in özgün eğlence anlayışında hayat buluyor. Nikki Beach Bodrum’un Resident DJ’leri ile günbatımının tadını çıkartırken size özel menülerle Bodrum’da Oktoberfest havasını yaşayın.

Nikki Beach Bodrum Halloween Party, 31 Ekim 2019

Nikki Beach Bodrum’un Resident DJ’lerinin eşsiz performansları ve Nikki Beach’in eğlenceli aktiviteleri ve özel menüleriyle Halloween Party’nin tadını çıkarın. Halloween Party’e özel balkabağı yaratma ve kostüm yarışmalarıyla sürprizleri kaçırmayın.

Nikki Beach ruhu ile kesintisiz eğlence, iyi müzik

Nikki Beach yaşam tarzının özünde yer alan kaliteli müzikle, dünyanın her yerinde misafirlerine kesintisiz eğlenceyi sunuyor. Sürpriz ev sahibi ve konuk DJ’leri, alışılmadık dans şovları ve Türkiye’de örneği bulunmayan parti konseptleri ile misafirlerine keyifli bir tatilvadediyor. Nikki Beach DJ’lerinin hazırladığı play listler, Spotify’da ve Nikki Beach misafirlerine özel hazırlanan CD’lerle de dinleyicileriyle buluşuyor.