NİKKİ BEACH, 20.YILINI NİKKİ BEACH RESORT & SPA BODRUM’DA WHİTE PARTY İLE KUTLADI

Dünyada White Party konseptinin yaratıcısı Nikki Beach, 20. yılını Bodrum’da White Party ile kutladı. Özgün eğlence anlayışı, bembeyaz dekoru, uluslararası mutfağı ile unutulmaz bir geceye imza attı.

Bundan tam 20 yıl önce “hayatı kutlama” mottosuyla Miami Beach Ocean Drive’da kurulan Nikki Beach, St Tropez, İbiza, Koh Samui, Dubai gibi lokasyonlardan sonra Bodrum Torba’da kaliteli eğlence arayanların ilk destinasyonu haline geldi. Nikki Beach yaşam tarzının özünde yer alan iyi müzikle, dünyanın her yerinde misafirlerine kesintisiz eğlenceyi sunuyor. Dünyada ilk White Party konseptini yaratan Nikki Beach, özgün eğlence anlayışı, bembeyaz dekoru, uluslararası mutfağı ile bu geceyi hafızalara işledi.

Eğlence ve keyfi yüksek enerji felsefesiyle üst düzey standartlarda, lüksle sunan Nikki Beach, Bodrum’da White Party ile Nikki Beach imzası taşıyan müzikleri, eğlenceleri, kokteylleri ve özel sürprizleri ile 20. yılını kutladı. Davete, iş, sanat, cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Nikki Beach Bodrum, White Party’de davetlilerine enerjinin hiç düşmediği hit müzikler ve görkemli kostümlerle dans şovları ile Bodrum’un en eğlenceli gecesini yaşattı.

Partinin açılışını Nikki Beach Bodrum’un Resident DJ’i  DJ Fatih Coşar,  progresif tekno olarak tanımladığı özgün müziğiyle yaparken partinin ritmi ise İtalyan house müziğin ikili bestecileri Jude & Frank’in latin esintileriyle işlenmiş müziğiyle yükseldi. Jude & Frank’in hemen ardından sahne alacak Dubai ve İbiza’da imza attığı şahane sahne performanslarıyla bilinen ve Brezilya müzik listelerindeki başarılarıyla göz dolduran DJ Darlyy, melodik deep house’u soulful beat ile buluşturduğu ritimleriyle dinleyenlerini dünya müziğine doğru yolcuğa çıkardı. Dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaşan ve müziğe olan tutkusuyla tanınan Nikki Beach Bodrum’un Resident DJ’i Mert Yenidünya ise müziğiyle unutulmaz anlar yaşattı.

Nikki Beach’in master şeflerinin geceye özel hazırladığı lezzetli yemekler, özel ikramlar ile damaklarda da bu kutlamayı yaşattı. Deneyimli mixolojistlerin elinden çıkan signature kokteyller ise gece boyu eğlenceye eşlik etti.