MÜGE GÖĞÜŞ “CAMA YANSIYANLAR” SERGİSİ, 8 TEMMUZ 2017 TARİHİNDEN İTİBAREN MİNE SANAT GALERİSİ YALIKAVAK’TAKİ II. MEKANINDA!

MÜGE GÖĞÜŞ “CAMA YANSIYANLAR” SERGİSİ, 8 TEMMUZ 2017 TARİHİNDEN İTİBAREN MİNE SANAT GALERİSİ YALIKAVAK’TAKİ II. MEKANINDA!

8 – 27 Temmuz 2017, Mine Sanat Galerisi, Yalıkavak

Mine Sanat Galerisi, Yalıkavak Özkan Sokak’ta bulunan ikinci mekanında sanatçı Müge Göğüş’ün çalışmalarını “Cama Yansıyanlar” başlığı altında sergiliyor.

Müge Göğüş’ün “Cama Yansıyanlar” başlıklı sergisi 8 – 27 Temmuz 2017 tarihleri arasında Mine Sanat Galerisi Yalıkavak’taki ikinci mekanında izlenebilir.

Serginin açılış kokteyli 8 Temmuz 2017, Cumartesi Günü, Saat: 19:00’da, Mine Sanat Galerisi Yalıkavak Özkan Sokak’taki ikinci mekanında sanatçının da katılımıyla yapılacaktır.

Tüm sanatseverler davetlidir.

Sanatçı Açıklaması: “Cam, çalıştığım malzemeler içerisinde beni en çok mutlu edeni. Geçirgenliği, kırılgan yapısı ve bir o kadar sert ve güçlü oluşu, forma güç katan o ışık oyunları…

Sanırım cam hedefe giden yolda bir araç iken, sanat yolunda vazgeçilmez bir hedef haline geldi benim için. Tanıdıkça ve çalıştıkça formda sadeleşmemi, yalınlaşmamı kısaca kendimi ve duygularımı ifade etmenin en iyi yolu oldu CAM.

Bu sergide bir konuya değil, sadece cama odaklandım. Camın forma ne kattığından çok formun cama ne katacağını düşünerek çalıştım, işte bunlar ‘cama yansıyanlar’ oldu.”