MİDTOWN, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI SANAT ATÖLYELERİYLE KUTLUYOR!

Midtown Alışveriş Merkezi, tüm çocukları 23 Nisan şenliğine davet ediyor.

21 – 22 – 23 Nisan tarihlerinde Midtown Alışveriş Merkezi Rotunda’da (havuzlu alan) gerçekleşecek etkinliklere 4-14 yaş arası tüm çocuklar katılabilecek.

Açıldığı günden bu yana her yaştan ziyaretçi için düzenlediği etkinliklere hız kesmeden devam eden Midtown Alışveriş Merkezi, 21-23 Nisan tarihlerinde çocuklara özel etkinlikler sunuyor.

Midtown’da çocuklar sanat dolu bir gün geçirecek…

Özel eğitmenler eşliğinde hazırlanmış atölyelerle, çocuklar 3 gün boyunca el becerilerini geliştirirken, sanatı ve eğlenceyi doyasıya yaşayacaklar.

Çocuklar, etkinliğin ilk günü olan 21 Nisan Cumartesi günü, bir yandan Gezmeyi Seven Mini Rölyefler atölyesiyle anahtarlık, kalem ve kitap ayraçları yaparken, diğer yandan Oy Boya ve Bas atölyesiyle özgün baskı resim atölyesinin keyfini çıkartacaklar.

22 Nisan Pazar günü çocuklar, Çılgın Oyuncak Heykeller atölyesinde 3 boyutlu heykeller oluşturup, Bir Bakmışsın Ufalmış atölyesinde yaptıkları eserleri fırınlayıp kendilerine takılar yapabilecekler.

23 Nisan Pazar günü ise Sevgi ile Dokununca Çiçek Açan Taşlar atölyesinde çocuklar polimer kil ile taş kaplama yaparken, Renklerin Dansı atölyesinde Ebru Sanatının keyfini çıkartacaklar.

Etkinlikler Midtown ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunulacak.