METRO TÜRKİYE MASKELERİ ALIŞ FİYATINA SATIŞA SUNMAYA DEVAM EDİYOR

Her koşulda güvenilir ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunan Metro Türkiye,  koronavirüs sürecinin ilk gününden bu yana birçok öncü uygulamayı hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda koronavirüs sürecinin ilk günlerinde 100.000 maskeyi alış fiyatından raflarına koyan Metro Türkiye, maske satışlarına gelen yeni düzenlemeyle birlikte 7 Mayıs 2020 itibariyle tüm mağazalarında maskeleri yeniden alış fiyatına satmaya başlıyor.

Metro Türkiye’nin 30 yıldır müşterilerinin ihtiyaçları olan ürünleri, doğru fiyat ve kalite yaklaşımıyla sunduklarını belirten Metro Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Boris Minialai, Mart ayında fiyat spekülasyonlarına karşı mücadelemiz kapsamında, 100.000 maskeyi hızlı bir şekilde tedarik etmiştik ve tüketicilerimize alış fiyatından sunmuştuk. Maske satışlarına ilişkin bu yeni düzenlemeyle birlikte maskelerimizi alış fiyatından satışa sunacağımızı tekrar taahhüt ediyoruz. Metro Türkiye olarak amacımız, ihtiyacı olan herkesin bu kritik öneme sahip ürüne ulaşabilmesi. Tüm mağazalarımızda yüksek talepli bu ürünün stok yönetimi için de tedarikçilerimiz ile birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve hali hazırda 5 milyon maskenin tedarikini sağladık.” dedi.

Metro Türkiye, ayrıca tüm tüketicilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına maske satışının yeni döneminde de her 1 tüketici için 3 kutu maske alım sınırlaması getiriyor.