MCDONALD’S’TA ŞOV YOK, ‘SHOW BURGER’ VAR

Müşterilerine en iyi lezzet deneyimini yaşatmayı amaçlayan McDonald’s Türkiye, doyurucu kaliteli ürün seçeneklerine nefis iki burger ekledi. McDonald’s Türkiye, yumuşacık artisan ekmeği, nefis köftesi, çıtır soğanı ile yepyeni “Show Burger”’i Louisina barbekü sos ve karabiberli özel sos seçenekleri ile müşterilerinin beğenisine sundu.

Müşterilerini benzersiz lezzetlerle tanıştıran McDonald’s Türkiye, abartılı şovlar ve gösterişli sunumlardan arınmış, lezzetli ve doyurucu yeni ürünü ‘Show Burger’ ile gerçek burger gurmelerinin karşısına çıkıyor. ‘Show Burger’ iştah açıcı artisan ekmeği, özel köftesi, çıtır soğanı, Louisiana barbekü sos ve karabiberli özel sos seçenekleriyle tüm McDonald’s’larda satışa sunuldu.

“McDonald’s gibisi yok!” mottosuyla Türkiye’de her yıl 100 milyona yakın müşteriye hizmet veren McDonald’s Türkiye’nin Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, premium kategorisindeki yeni ürünleriyle ilgili yaptığı açıklamada, “McDonald’s Türkiye olarak müşterilerimizin talep ve isteklerine daha iyi hitap edebilmek için onları her kanalda sürekli dinliyoruz. Aldığımız geri dönüşler üzerinden hazırladığımız ‘Show Burger’ ürünümüzle, başta gençler olmak üzere, müşterilerimize keyifli ve samimi bir ortamda, rahat bir burger deneyimi yaşatmak istedik’ diye konuştu.