MANDARIN ORIENTAL, BODRUM WORLD TRAVEL AWARDS 2018’DE YEDİ KATEGORİDE ADAY OLDU!

Bodrum Yarımadası koylarının en büyüleyicisi Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum dünyanın en prestijli turizm ve gezi ödülleri World Travel Awards’ta 7 ayrı kategoride aday gösterildi. Akdeniz ve Ege bölgesinin en iddialı resort’ları arasında yer alarak global ölçekte dikkatleri üzerine toplayan ve alanında çok sayıda ödüle layık görülen Mandarin Oriental, Bodrum, geçtiğimiz yıl The International Hotel Awards’da Uluslararası Beş Yıldız Standartı ile taçlandırıldı. Aynı zamanda yine 2017 senesinde Haute Grandeur Hotel & Spa Ödüllerinde Global sıralamada En iyi Aile Oteli ve Ortadoğu’nun En İyi Düğün Destinasyonu Ödüllerini aldı.

Ayrıca dünyanın en prestijli seyahat dergisi tarafından yürütülen bir ankete göre, 2017 Condé Nast Traveller Readers’ Travel Awards ödülünde, Avrupa, Türkiye ve Rusya’daki En İyi Oteller arasında yer aldı.

1993 yılından bu yana dünya turizm ve gezi sektörünün en başarılı markalarını ödüllendiren World Travel Awards, Mandarin Oriental, Bodrum’u yedi ayrı kategoride aday gösteriyor. Mandarin Oriental, Bodrum’a aşağıda belirtilen kategorilerde mohgsocial.com/TSMF30j6bYW adresinden 20 Mayıs tarihine kadar oylamaya katılabilirsiniz.

Avrupa’nın Öne Çıkan Otel Rezidansı 2018The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum, Turkey
Avrupa’nın Öne Çıkan Lüks Beach Resort 2018Mandarin Oriental, Bodrum, Turkey
Türkiye’nin Öne Çıkan Beach Resort 2018Mandarin Oriental, Bodrum
Türkiye’nin Öne Çıkan Otel Rezidansı 2018The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum, Turkey
Türkiye’nin Öne Çıkan Resort’u 2018Mandarin Oriental, Bodrum
Türkiye’nin Öne Çıkan Servisli Apartmanı 2018Mandarin Oriental, Bodrum