MAGNUM’DAN YEPYENİ BİR HAZ DENEYİMİ; “MAGNUM CRACK” ŞİMDİ TÜRKİYE’DE!

İlham verici dondurmaların yaratıcısı Magnum, en üst seviyeye taşıdığı çikolata ve dondurma hazzını şimdi yepyeni bir formda Magnum Crack ile sunuyor.

Magnum’un yenilikçi yaklaşımıyla tasarladığı Magnum Crack, dışı tamamen kırılabilir kalın ve kıtır Magnum çikolatası, içi çikolata parçacıklı enfes vanilya dondurması ile yepyeni heyecan verici bir haz deneyimine davet ediyor. Magnum Crack, Magnum’un üç ikonik lezzeti classic, badem ve beyaz çikolata versiyonlarıyla damaklara ve duygulara hitap ediyor.

Her Kaşıkta Magnum Hazzı

Magnum’un zanaat ve ustalığını yansıtan, her detayı özenle tasarlanmış Magnum Crack, Magnum’a özgü kırılma deneyimini en sürprizli haliyle sunuyor. Kutu açılmadan önce her iki yanında yer alan “kır” butonlarına bastırıldığında Magnum’un ikonik kırılma sesi duyuluyor ve dondurmanın etrafını saran çikolata parçalanarak kadifemsi vanilya dondurmasına karışıyor.

Magnum Crack’e ön siparişle herkesten önce sahip ol

Magnum Crack’i herkesten önce deneyimlemek isteyen haz tutkunları www.magnumcrack.com üzerinden ön sipariş vererek hazzın yeni haline ulaşabilecekler. Magnum Crack classic, badem ve beyaz çikolata seçenekleri, tercih ettiğiniz gün ve saatte İstanbul adresinize teslim ediliyor olacak. Magnum hazzı, kendini ödüllendirmek isteyenlerin evlerine kadar ulaşacak.

Magnum Crack ile hazza ulaşma adımları:

  • Magnum Crack’i, buzluktan çıkarıldıktan sonra ideal bir kırılma için 10 dk bekleyin.
  • Paketin her iki yanındaki kır butonlarına bastırarak Magnum’un ikonik kırılma sesini duyun.
  • Kapağı açın, folyoyu çıkartın ve kaşığınızla dondurmanın üzerini kaplayan Magnum çikolatasını kırın ve hazzın keyfini çıkarmaya başlayın.