KİTCHENETTE, YALIKAVAK MARİNA’DA YAZ SEZONUNU AÇTI!

Dünyanın en iyileri arasında gösterilen, barındırdığı markalarla dünya jet setinin buluşma noktası olan Yalıkavak Marina, Bodrum yeni sezona hazır.

Yalıkavak Marina’nın en keyifli noktalarından birinde yer alan Kitchenette, zengin menüsü ve keyifli atmosferiyle Bodrum’da da en popüler buluşma mekanlarından biri olmaya devam ediyor. Kahvaltıdan akşam yemeğine paylaşımlık tabaklardan tatlılara kadar günün her saatine uygun alternatifler sunan Kitchenette menüsü, yaz aylarına uygun hafif lezzetleri ile de dikkat çekiyor.

Kitchenette’in yenilenen menüsündeki salatalar yaz aylarının kurtarıcısı oluyor. Enginar Salatası’ndan Bergama Tulumlu Roka Salatası’na kadar geniş alternatiflerin bulunduğu menü her zevke hitap ediyor.

Dünya mutfaklarından farklı reçeteleri yorumlayarak Kitchenette’e özel sunumlarla birleştiren menüde yer alan ‘tereyağlı çörek Patty’, otlu ve kaburga etli alternatifleri ile sunulan Fransız mutfağının sevilen lezzeti ‘Galette’ ve mozzarellalı beşamel sos, hindi füme ve göz yumurtayla hazırlanan ‘Kitchenette Madame’ imza lezzetler arasında öne çıkıyor.