KAİ BODRUM, MANDARİN ORİENTAL’İN CENNET KOYU’NDA YENİLENEREK AÇILIYOR.

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan ve geçtiğimiz yıldan itibaren yeme-içme, turizm, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde yaptıkları yatırımlar ile Türkiye’ye değer katan RMA Group, Kai Beach’i bu yıl yine Mandarin Oriental Bodrum’da yeni lokasyonu, mimarisi, menüsü, ekip ve hizmet anlayışı ile 22 Mayıs 2019’da açıyor.

Bodrum’un muhteşem güzelliklerine ek olarak Mykonos’un  eşsiz beach eğlence kültürünü Bodrum’a taşıyacak olan Kai Beach, Mandarin Oriental Bodrum’un içindeki farklı ve en gözde lokasyonu ve dekorasyonu ile de adından söz ettirecek.

Sektörün profesyonel ve sevilen isimlerinden RMA Turizm Grubu’nun yeni ortağı ve CEO’su Deniz Zengin ve deneyimli ekibi ile Kai Beach, bu yaz sürpriz performansları ve projeleri ile Bodrum’a damga vurmaya hazırlanıyor.

Casual fine dining anlayışını yönettiği mekanlarına empoze eden Deniz Zengin, hafta sonları düzenlediği artisanal partiler ile de oldukça gündemde ve yönettiği uluslararası seçkin otel ve restoranlarda da iyi müzik ve leziz bir menünün garantisini veren bir isim. Kai Beach, ayrıca RMA Group Turizm Grubu’nun yeni Executive Şef’i olan Nihat Sancar’ın dokunuşlarıyla sağlıklı ve lezzetli bir menü sunacak. İstanbul’un niş ve lüks mekanlarının menülerine imza atan Sancar’ın menüsünde Asya mutfağı ve Akdeniz dokunuşları hakim olacak.

Tüm yaz sezonu boyunca akşamüstü ve Happy Hour partilerinde Defne Samyeli, İskender Paydaş, Çağlar Hepterlikçi, Monality, Yol Project, Emir Ersoy gibi canlı müzik sanatçılarını ve Murat Tokuz gibi ünlü DJ’leri ağırlayacak olan Kai Beach, Mandarin Oriental, Bodrum içerisindeki iddialı konumu ile Happy Hour partilerine de ev sahipliği yapmayı planlıyor. Kai Beach, bu yaz düzenleyeceği organizasyonlar ile eğlence anlayışına Bodrum’da yeni bir soluk getirecek.