KAHVE DÜNYASI’NDAN “İYİ Kİ KIŞ GELDİ” DEDİRTEN LEZZETLER

Kahve Dünyası, soğuk kış günlerinde sıcacık bir içecek arayanlara salep ve sıcak çikolatasını öneriyor. Kahve Dünyası’nın çikolata ve tam yağlı sütle hazırlanan sıcak çikolatası da orkide bitkisinin köklerinden elde edilen gerçek salebi de, tadanlara her yudumda “İyi ki kış geldi” dedirtiyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, kışın soğuğunu birbirinden lezzetli içecekleriyle sıcacık bir mutluluğa dönüştürüyor. Kahveleriyle olduğu kadar spesiyal içecekleriyle de herkesin beğenisini kazanan Kahve Dünyası, sıcak çikolatası ve salebiyle de kalpleri fethediyor.

Türk lezzet kültürünün vazgeçilmezlerinden biri olan salep, sadece içinizi ısıtmakla kalmıyor, lezzetiyle “İyi ki kış geldi” dedirtiyor. Kahve Dünyası’nın tadına doyulmaz salebi, Kastamonu’nun dağlık bölgelerinde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen gerçek salep ve tam yağlı sütle taze olarak hazırlanıyor. Alışkanlık yaratan bu muhteşem lezzet mis kokulu tarçınla tamamlanıyor.

Kahve Dünyası’nın her yaştan misafirinin severek tükettiği sıcak çikolatası ise “gerçekten” çikolatadan hazırlanıyor. Gana ve Fildişi Sahili’nden gelen yüksek kaliteli kakaolardan elde edilen kuvertür çikolata tam yağlı sütün içinde eritilerek muhabbetleri tatlandırıyor.