GÜNAYDIN YAZ SEZONUNU BODRUM VE GÖCEK’TE AÇTI

Etin vazgeçilmez adresi Günaydın, Bodrum ve Göcek şubelerinin açılışı ile yaz sezonuna başladı. Keyifli buluşmalara ev sahipliği yapan Günaydın, yaz aylarına da lezzet katacak.

Türkiye’de 40’ı aşkın restoranıyla etin güvenilir adresi olan Günaydın, yaz mevsimine Bodrum ve Göcek şubelerinde merhaba diyor. Yalıkavak Marina ve D-Marin Göcek’te misafirlerini ağırlamaya başlayan Günaydın, et severlerin yaz aylarında da vazgeçilmez adresi olacak.

Yalıkavak Marina’daki şubesinde misafirlerini ağırlayan Günaydın,  Bodrum’un enerjisini yansıtan keyifli atmosferi ve zengin menüsü ile bu sezon da et severlerin adresi olmaya devam ediyor. Köfte, döner, burger ve dürüm başta olmak üzere birçok et ve kebap çeşidini ustalığını ortaya koyarak hazırlayan Günaydın, her zamanki gibi lezzetleri ile fark yaratıyor. Günaydın’ın klasikleşmiş lezzeti kafes ise menüye yeni girenler arasında yer alıyor. Günaydın Bodrum, teknelerinde zaman geçirmek isteyen misafirlerine paket servis hizmeti de veriyor. Çocuk parkı ve oyun havuzu ile çocuklu ailelerin de tercihi olan restoran, yaz buluşmalarının keyfini ikiye katlıyor.

D-Marin Göcek’teki Günaydın Steakhouse ise enfes lezzetlerini Ege’nin mavi ve yeşilin buluştuğu atmosferinde misafirlerine sunuyor. Açık alanda 90 kişilik kapasitesi ile hizmet veren Günaydın Göcek, Kafes, Kobe Beef, Special Lokum, T-Bone Steak, Dallas Steak, Günaydın Special ve New York Steak gibi özel ürünleri ile et severlere ziyafet yaşatıyor. Ayrıca et severler için şubeden çiğ et satışı da yapılıyor.

Bodrum Adres: Merkez Mahallesi, Çökertme Caddesi, Yalıkavak Marina, Yalıkavak

Rezervasyon: +90 252 385 24 70

Göcek Adres: Göcek Mahallesi, Camtaş Caddesi, No:12 Fethiye

Rezervasyon: +90 252 645 15 20