GLORIA JEAN’S COFFEES’DEN KAHVE TUTKUNLARINA SERİNLETEN YAZ LEZZETLERİ!

Gloria Jean’s Coffees, yaz günlerinin enerjisine uygun kahve ve yiyecek çeşitleriyle sevenlerine bu dönemde de keyif ve mutluluk dağıtıyor.

Gloria Jean’s Coffees, kahve tutkunlarını bu yaza özel yeni lezzetleri Affogato ve Cold Brew denemeye davet ediyor. 

Kahve keyfini tatlı ile pekiştirmek isteyenler için hem hafif hem lezzetli alternatifler sunan Gloria Jean’s Coffees, doyumu olmayan lezzet deneyimleri sunuyor. İtalya’da doğup tüm dünyada yayılan Affogato, Gloria Jean’s Coffees misafirlerini espresso ve dondurmanın mükemmel uyumunu yaşatmaya davet ediyor. Hem tatlı hem kahve keyfini bir arada yaşayabileceğiniz Affogato, Gloria Jean’s Coffees’in bu yaz favori içeceği olmaya aday!

Son zamanların en popüler kahve demleme metodu Cold Brew (Soğuk Demleme) ise Gloria Jean’s menüsüne bu yaz katılan bir diğer yeni lezzet. 14 saat demleme süresi sonucu elde edilen Cold Brew, yeni nesil kahve özelliğiyle farklı bir lezzet deneyimi yaşatırken serinliğiyle de sıcak havalarda içinizi ferahlatıp kahvenin enerjisini tüm bedeninizde hissettirecek. İki farklı seçeneğiyle servis edilen Cold Brew, sert kahve sevenlere Cold Brew Black ile daha hafif kahve sevenlere ise tuzlu karamel ve kremayla yapılan Cold Brew Salted Cream ile tüm kahve severlere öneriliyor.

Gloria Jean’s Coffees, kahve kalitesi, özel harmanı, farklı espresso ve süt hazırlama teknikleri ile eşsiz kahve deneyimi yaşatıyor. 84 noktada hizmet verirken, kahve haricinde cheesecake, pasta, kek, bakery ürünleri ve organik ekmeklerden sandviç çeşitleri de sunuyor.

Gloria Jean’s Coffees’den COVID-19 Önlemleri

Gloria Jean’s Coffees, normalleşme döneminde COVID-19 önlemleri kapsamında tüm şubelerinde masa düzenlemelerini sosyal mesafeye uygun olacak şekilde yeniden tasarladı. Şube girişlerinde misafirlerin vücut ısıları kontrol edilirken, maskesiz kimse içeriye alınmıyor. Dezenfektan stantlarını misafirler diledikleri gibi kullanabilirken, siparişlerin ödeme noktasında temassız ödeme ilk opsiyon oluyor. Misafirler yiyecek ve içecek siparişlerinden sonra ihtiyaçları olan karıştırıcı, şeker, pipet gibi ürünlere şubelerdeki barlardan değil, Gloria Jean’s Coffees ekibinden ulaşabiliyorlar. Ekipler hem kasada hem de ürünleri hazırlarken eldiven, maske ve siperlik takarken, eldivenler yarım saatte bir değiştiriliyor. Misafirlerin temas ettiği pos makinesi, tepsi, masa gibi objeler misafirler ayrıldıktan sonra yüzey dezenfektanları ile iyice temizleniyor.

Şubelerdeki tüm ürünlerin anlık dezenfeksiyonlarıyla birlikte gün sonlarında özel makinelerde dezenfekte edilmeleri de kurallar arasında yer alıyor. Depolama konusunda da ürünlerin hepsi teker teker dezenfekte edildikten sonra depolanıyor.