FİLLİ BOYA İLE İÇ CEPHELERDE; ‘TAM SİLİNEBİLİR VE YIKANABİLİR BOYA’ DEVRİ MOMENTO SERİSİ İLE BAŞLIYOR!

Yaşam alanlarına renklerin enerjisini yansıtan Filli Boya, sektöre getirdiği yenilikçi ürün ve hizmetleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor… Filli Ustam hizmetiyle, eğitimli ustalarla evleri garanti kapsamında boyatma imkânı sunan Filli Boya, hayatı kolaylaştıran yeniliklerine bir yenisini daha ekledi.

Aktif Silikon Teknolojisi ile güçlendirilen Momento Serisi, ‘tam silinebilir ve yıkanabilir boya’ olma özelliğiyle temizliğin kurallarını yeniden yazıyor. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu olmayan Momento serisi, çevre dostu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Bahar mevsiminin gelmesiyle yaşam alanlarında yenilik yapmak isteyenlere Filli Boya, pratik ve bir o kadar da yenilikçi bir ürün serisi sunuyor. Filli Boya’nın Aktif Silikon Teknolojisi ile güçlendirilen Momento Serisi, ‘Tam Silinebilir’ özelliğinin yanı sıra ‘Yıkanabilir’ özelliğini de bir arada sunuyor.  Aktif Silikon Teknolojisi sayesinde boyaya duvarlarda oluşan kirlere karşı daha üstün dayanım gücü kazandırılırken boya, yıkanabilir özelliği sayesinde duvarlar, evsel temizleyicilerle (çamaşır suyu, yağ sökücü vs.) defalarca yıkansa ve silinse dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini en iyi şekilde koruyor. Momento Serisi ile duvarlar zahmetsizce silinerek her defasında yeniden boyanmış gibi yaşam alanınınız da tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturmaktadır.

Momento Serisi, tam silinebilme&yıkanabilme özelliği, üstün dayanımı, geniş renk seçenekleri ve her beğeniye uygun farklı parlaklıklarıyla salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak banyo, balkon ve antreler gibi evinizdeki tüm mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.  

Momento Silan, ipeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırıyor.  Momento Tek, geliştirilmiş yarı mat dokusuyla uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük sağlıyor. Momento Max ise kendine özgü soft mat® dokusuyla yaşam alanlarına eşsiz bir dekoratif özellik kazandırıyor. Filli Boya, Filli Ustam hizmetiyle, en az 10 yıl tecrübeye sahip ustalara yaşam alanlarını Filli Boya garantisinde boyatma imkânı sunuyor. www.filliustam.com üzerinden mesleki yeterlilik belgesine sahip ustalara ulaşılabilinen hizmet, %99 müşteri memnuniyet sunarken 2 yıl boyunca uygulama ve ürün garantisi veriyor.

Kendi sınıfının öncüsü farklı doku ve parlaklıklarıyla Momento Serisi, yaşam alanlarına estetik bir görünüm kazandırıyor. Özel formülü sayesinde yüzeylere kolayca uygulanıyor ve sıçrama-damlaya yapmayan boya, zamandan tasarruf da sağlıyor. Boyalar su bazlıdır ve düşük VOC değerine sahiptir. Su bazlı olması nedeniyle rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.